İş yeriniz ile ters düştünüz mü?

Evet arkadaşlar durduk yerde vardia değişimi çalıştığınız belli bir ortam düşünün sadece o vardiadasınız aylarca ama gel görelim bi anda bişi yokken vardianız değişiyor farklı insanlar alıştığınız ortam yok insanda iş yapası gelmiyor saçma salak işlere veriyorlar zamanla e üstlerin seni tanımadığı için sürüyor hesabı bunun gibi şeyler e insan bunları yaşayınca haliyle inatlaşıyor sizde bu tür olaylar yaşıyor musunuz son zamanlarda,zaten acıköğretim okuyorum bitirmem lazım bide bunlar stres yaratıyor insanda iş falan yapası kalmıyor zorla istifa etmemi isterler gibi resmen

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• is yerimle ters dustum karsilikli ayrilma istifa oldu. elinden geleni yaptilar benim kendim istifa etmem icin. ama ben pes etmedim kendim istifa etseydim tum haklarimdan olacaktim. onlarla inatlastim ve bunlar en sonunda oturdular benim avukatla masaya karsilikli anlasma ile istifami verdiler birazda toplu para aldim ve kursumu onlara odetim. yani haklarini sakin kaybetme birak onlar versin istifani en azindan issizlik parasi alirsin varsa.

0|1
    0|0
    • Aynen bende onu bekliyorum zaten o yüzden rapor almadan devamsızlık yapmayacağım bunu onlar istiyor , kendi iş yerlerinin huzuru bozuluyor belki ama benimde huzurum bozuldu artık bende insanım banane ya

Kızlar Ne Diyor 3

• uzun zamndır çalışıyorsan muhtemelen amaç işten çıkarmak yerine istifa etmeni sağlayıp tazminattan yırtmak. yıldırma politikası...

0|1
    0|0
  • olsa da düşsem diyorum.

0|0
    0|0
  • tartısma nedenı iş motivasyonu düşer insanın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben yılda bır sert bı tartısma yaşıyorum gecen yıl bu sayede %30 zam aldım

hakkını aramazsan sesını cıkarmazsan ezılmeye mahkum olursun sen onlara muhtaç oldugunu bellı edersen ezılırsın kardeş

0|1
    0|0
  • 4.5 senedir lcw de çalıştım butip şeylere alıştım işime baktım Beni tanıyan iyi müdürlerin vardı yıpratmazlardı işimin ospusu oldugum için :D Yorulurdum ama işime karışmazlardı.Taki başka magazaya gecene kadar. :D şuan kendi işimdeyim mutluyum huzurluyum karışanım yok edenim yok

Allaha şükür . :)

0|0
    0|0
  • hadi toplu istifa sunalım valla bende bıktım benide başka bi bölümde çalışcan dediler ama başşka bi bölümde çalışıyorum hemde köpek gibi

0|0
    0|0
  • 6. aydan sonra tam bir buçuk sene boyunca her gün ters düştüm.. hatırladıkça gayza geliyorum.. itoğluitler.. şerefsiz sünepeler..

0|1
    0|0
Yükleniyor...