Lütfen yardımcı olur musunuz?

Merhaba.

İki sene önce kilom normaldi ve kıvrımlarımı kaybetmemiştim. Bir süre sonra kilo almaya başladım, 50 kiloyken 60 kilo oldum. Sonrasında tekrar 53 kiloya indim. Basenli biri olmamama rağmen bu kilolardan sonra basenlere sahip oldum. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Spora başlamak istiyorum ama kaslarımın da gelişmesini istemiyorum. Tekrar eskisi gibi sıkı, ince ve kıvrımlı bir fiziğim olsun istiyorum. İnternette çok okudum ama kafam hala karışık çünkü biri farklı bir diğeri farklı yorum yapıyor. Plates istediklerim için ideal diyorlar ama bilmiyorum bu yüzden buraya yazmak istedim. Gerçekten bilen birisi cevap verirse çok sevinirim çünkü benim için git gide büyüyen bir problem olmaya başladı.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• bak sen vücudunu sıkılaştırman lazım. kilo aldıktan sonra 7 kilo vermişsin hayliyle yağların gidnice derinin altı boş kalmıs ve deri sarkması olmus. sen onları koşu ve ya da bir kac hareketle sıkılaştırman lazım. kalça hareketlerı olsun mekik hareketlerı olsun. o bolgedekı kasları uyarırsan oradaki yağlar eriyecektir.

0|0
    0|0
    • Hangi hareketleri yapabilirim mesela bunları bilmiyorum. Kalça için squat yapanlar var ama bacakları geliştiriyormuş. Kaş yapayım derken göz çıkarmak istemiyorum. Birkaç yerde plates sıkılaşmak için en uygunu diye yazanlar vardı ne kadar doğru bilemem

• koşu çalış. basen ve kalca eritmek icin gunde 2 kere squat yap. 3x15 olarak tekrarla. sen squat yapınca ordaki kasları tetiklersin ve yağları yakar. dozundan fazla yaparsan kas olur

• Teşekkür ederim cevapladığın için

En İyi Kız Görüşü

• Kaslarin halterci gibi olmicak ki sikilasacak vucudun aynada kendine bacak kasini sikarak bak toparlanmis duzgun duracak ama yinede sporla degil diyosan bir arkadasim diyetlerle ve yuruyusle falan yaklasik 17 kilo verdi beslenme kismina dikkat et duzenli beslen derim :)

0|0
    0|0
    • Kilo vermede problemim yok, kiloyu verdikten sonra geride kalanlarla problemim. Sonuçta sıkılaştırmak toparlamak gerekiyor. Kaslanmadan şekle sokmak istiyorum Hulk Hogan olmadan :D

• Biliyorum o tarz sayfaları takip ediyorum genelde ama squat geliştiriyor diyorlar üst bacakları, okudum bir kaç yerde. Sıkılaştırayım derken gözünü çıkarmaktan o kadar korkuyorum ki ne yapsam bilemedim yine de teşekkür ederim vakit ayırıp ilgilendiğin için :)

• Hayir hayir squat yap demek istemedim bir paylasim var kasli erkek gibi vucutla yine kasli fit iki kadinin farki var demek istedim :) rica ederim

Erkekler Ne Diyor 1

• bazı kızlara çok yakışıyo büyük basen belki sendede güzel durur bir sor arkadaşlarına bence

0|0
    0|0
    • Ben kendime yakıştırmıyorum. En azından benim boyumun ve fiziğimin kaldırdığını düşünmüyorum. Ne bileyim pantolon, etek giyiyorsun yanlardan yayılıyor ufak ufak. Hoş görüntü değil

• yok öyle düşünme bazı kızlara o kadar yakışıyoki dönüp tekrar baktığım oluyo :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...