Sevgililer günü zırvalıgı nedir biliyor musunuz?

papaz valentina isimli bir rahibinin zina eden gençlere sahip çıkması sebebiyle devlet tarafından öldürüldüğü 14 şubat anısına kutlanmaktadır.gördüğümüz gibi olay SEVGİNİN günü değil zina eden gençlere sahip çıkan bir papazın öldülürdügü gündür meşhur 14 şubat

0|0
610

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• zina mı? emin misin? ben pek öyle bilmiyorum.. savaşa giden askerlerin evlenmesini yasaklayan krala karşı gençleri gizli evlendiren papaz valentine kralın durumu öğrenmesi sonucu 14 şubat günü idam edilir.. doğrusu bu.. zina değil.. kral evde onu bekleyen karısı olursa bir askerin geri dönmeye çalışacağını ve savaşta kendini feda etmeyeceğini düşündüğü için evliliği yasaklıyor..

1|0
    0|1
    • sen ayrıntılı almışsın düz mantık düşünce gizli yapılmış birliktelik gibi algılanabilir

• zina değil adam gidip evlendiriyor.. zinayı kaldırıyor tam tersine.. yanlış kelime seçimi..

• para tuzagı

0|1
    0|1
  • bilmiyordum doğruluğuna da emin olamadım ama zaten böyle fırsatçılık yapanların insanların dini duygusal vs... hislerini paraya dönüştürmek için kullananların ekmeğine yağ sürmemeyi öğreneli çok oldu

0|1
    0|0
  • cok sacma gereksiz bir tarih hic önemsemedim önemememde baska özel günlerim var

0|0
    0|0
  • Bunun rivayeti çok :) kutlansin boşver.

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 10

• Kapitalist sistemin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılıyor. Eyvallah. Ancak bu dediğin saçma. Belge? Kanıt?

0|0
    0|0
  • link <3

0|0
    0|0
  • way anasını beeeeeeeeeeee Hassikomeeeeeeeeeeeeeee :O

0|0
    0|0
  • way anasını sayın seyirciler... zaten hristiyanlıkta St. Valentine Day dir bun.. eywallah babacan güzel bilgilendirme

0|0
    0|0
  • Yobaz demesinler şimdi sana dikkat et. Bunu sormayı düşündüm de sinirlerim kaldırmaz diye sormadım. Beş yıldız vereyim en azından...

0|0
    0|0
    • çokta tın modernm diye çok kaşar gördük...neymiş flört bu olayıda çok degiştrdiler flört etmek yatmak demek gibi bişi oldu.. evlenen kadar 3 kişyle flört etse her birine verse en az 10 kere hesabı sen yap

• O bunu bilmemde şu an ki xper puanımı sevdim 666 :D

0|0
    0|0
    • 666 hadi bakalım şeydanla bol sevişmeler bu gece bişeyler olucak gibi

• kanıt var mı?

0|0
    0|0
  • rivayet çok ama gerçek aynı. para tuzağı.

0|0
    0|0
  • o sevgliler gününü cıkartanın para kalmadı cepte ...

kesin türktür

0|0
    0|0
  • Öyle veya böyle ticari suç günüdür hızsızlık günüdür kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...