Ciddi bir sağlık sorunu yaşadınız veya yaşıyor musunuz?

Bu sağlık sorunu hayatınızı ne yönde etkiledi?

Bu sağlık sorununuzun ilerleyen yaşantınızı da etkileyeceğini düşünüyor musunuz?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Geçen sene 2 kere sırtımın üstüne merdivenlerden düştüm, kas spazmı ve omuriliğimde 2 bölgede cok küçük milimlik taşma oldu.. Fıtık olmamısım öyle dedi doktorum, hiçbir şekilde hiçbir bölgemde his kaybıda yaşamadım. Şimdi çok iyim çok şükür, o zamanlar cok acılar cektim, boynumu, kolumu bile kımıldatamayacak kadar agrılar cektim, yatakta sağ sola dönmek adeta işgenceydi.. Oturdugum yerde gözümden yaslar geliyordu acıdan.. Şimdi iyim, ama hareketlerime cok daha dikkat ediyorum, ters bir hareket yapmamaya çalısıyorum. ağır hiçbirsey kaldıramıyorum zaten. Ama beni ciddi anlamda korkutan sey var, ilerde anne olmak istiyorum.. Karnım agrıdıgında bile sırtıma çok hafiften de olsa vuruyor, ben bebeği nasıl tasırım diye çok endişeleniyorum.. :( bir ara gidip doktora sorucam :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Valla yaklasik 3 yil once yumurtaliklarimda kist cikti amelyat oldum. Hayatimi ne yonce etkiledi ? Pek etkilemedi acikcasi sadece cocuk dogururken normal dogum yapamicam zaten normal dogum dusunmuyorumdum :) Ama sanirim kast ettigin saglik sorunu daha ileri boyutta gecici olmayan saglik sorunlariysa bence olmasi gereken hayata SIKI SIKI tutunmak hic vazgecmemek her ani sanki son aninmis gibi zevkle yasamak.Nazim Hikmet'-Yasamayi ciddiye alacaksin siiri bunu cok hos ozetliyor.

0|1
    0|0
  • Yaşadım.Gözüme cam girdi kör oluyordum ince bir tabaka kalmış kör olmama.Zaten miyobum vardı şimdi sağ gözüm daha da görmez oldu aşırı derecede bulanık görüyorum.

0|1
    0|0
    • Allah korumuş. Ben 5 yaşımda iken iki gözüme kireç atmıştı bir abla. Sönmemiş kireç gözlerimi yaktı ve göz kapaklarım yapıştı ve 7 gün hiç açamadım. Her gün pansumana gittik ve ailemin çok zor bulduğu ve müthiş para verdiği bir merhem sayesinde normale döndüm. Neredeyse sol gözümü kaybedecekmişim. O yüzden gözden çok korkarım.

• Şu anda acısını pek hatırlamasam da gözlerimi açamadığım karanlık 7 günü unutamıyorum. Teşekkür ederim. Sanada geçmiş olsun...

• Evet bende çok korkardım gözüme bir şey olmasından cam girdi.Sakınan göze çöp batamış benim kine cam battı :) neyse sana da geçmiş olsun Allah korumuş seni de

• Basit gorunebilir ama ciddi bir besin zehirlenmesi ve sonrasinda uygulanan yanlis tedavi nedeni ile ilac zehirlenmesi yasadim.24 saatte 7 kilo kaybettim.Eger durum o sure icersinde durdurulmasaydi sag cikamazdim herhalde.Kronik bir durum olmadigindan dolayi herhangi bir hasar yasamadim sonrasinda.

0|1
    0|0
  • Hastalıkların çoğunun oluşma nedeni psikolojiktir.Ve ben ciddi anlamda psikolojik sorunlar yaşadım.Çok büyük çıkmazdaydım.Belki hala bunalımdayım ama boyut değiştirmiş olmalı.Hayatımın her döneminde beni ve hayata bakış açımı etkileyeceğine eminim.Hatta ikili ilişkilerde de bu kadar agresif olmamın sebebi bu durumum...

0|1
    0|0
  • 3 sene önce başlayan psikolojik sorunlar yaşadım, şu an eskiye göre çok iyi olsam da hala devam ediyor. hayatımı tamamen değiştirdi tabii ki, ilerki hayatım içinde kaygılanıyorum sadece. çünkü sağlık insanın iş ve özel hayatını da kısıtlıyor bir süre sonra. allahtan hayırlısı

0|1
    0|0
  • cok sukur hıcbırseyım yok...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Düzenli olarak böbrek taşı düşürüyorum. Maşallah böbreklerim mermer ocağı gibi. 3 ayda bir kesin minicik bir taş atarım :((

1|0
    0|0
    • Ben yaşamadım ama şahit olduklarım kadarıyla az çok biliyorum. Çok zor, büyük geçmiş olsun.

• Teşekkür ederim ama 1998 ve 2006'da ameliyat sınırındaki 2 büyük taşı ısrarla ameliyat olmadan düşürmem neticesinde sanırım yollar genişledi. Sadece bir anlık şiddetli ağrı oluyor küçük taşlarda. Sonrası sorun olmuyor :))

• Bira tavsiye edilmez çünkü çok sancı yapar. Bol su daha iyi :))))

İki arkadaşa da teşekkürler :))

• ciddi bir sağlık sorunum yok ama birkaç aydır diş ağrısı çekiyorum. tedavi hala devam ediyor.resmen işkence çekiyorum artık iyice sıkmaya başladı. hayırlısıyla bitse de kurtulsam artık.

0|1
    0|0
  • Allaha şükür yaşamadım ve Allah izin verirsede yaşamak istemiyorum

0|0
    0|0
  • allaha şükür taş gibiyiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...