Karin kasi calisiyorum evde 3 haftadir karnim neredeyse yoktu ama simdi gobegim sismanmisim gii ned?

Karin kasi calisiyorum evde 3 haftadir karnim neredeyse yoktu ama simdi gobegim sismanmisim gibi duruyor cok sisti neden?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Karin kasi çalıştırmak göbek eritmez. aksine göbeğin varsa dahada belli olur karın kasların geliştikçe büyür şişer. üstünede var olan yağ tabakası gelince o şişmanladım sanarsın. yağ oranın yüksekse ve göbeğin varsa karin kası çalışmak yerine sabahları aç karna kardiyovasküler egzersizler (tempolu yürüyüş, koşu) yaparak ve beslenmenizi belli bir düzen içine sokarak yağ oranını düşürebilirsin. o dediğin şişkinlik yağ değilde vücudun su toplamıs ödem almıs olabilir. tüz tüketimini düşürerek su tüketimini arttırarak vücudundaki fazla suyu ödemi atabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Eğer vücudunda fazlalık yağ var ise göbeğin olsun veya olmasın ilk başlarda belli bir şişmanlama dönemi geçirirsin. Diğer bir ihtimal ise yanlış çalışıyorsun. Benim önerim karın kası yanında düzenli olarak yürü veya koş

0|0
    0|0
    • Bu siskinlik iner dimi ama sismanmisim gibi gozukuyor cok kotu

• Surekli ayni hareketleri calisiyorum her hafta 5 kere artirarak

• fazla yapman bişeyi değiştirmez aynı sayıda yap ama aynı hareketi sürekli yapma. en geç 3 haftada bir değiştir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...