En yakın arkadaşımın yazdığı bu notu birisi bana açıklayabilir mi:/

Bazen. Durursunuz. Sadece durmak isterseniz. Daha fazla yara almamak için durmak. Ve anlarsınız: bazı insanlar menfaatleri için rol yaparlar,kullanırlar sizi,yalan söyler, söz verir ve sizi kandırırlar. Üstelik bu kişi hayatta en çok sevdiğiniz insanlardan biridir. Zaten onlara sizi bu kadar üzecek gücü, onları severek kendiniz verirsiniz. Sizden kaçarlar yaptıklarından da belki. Ama ölümden asla kaçamazlar. Bir gün muhakkak onlar yaptıklarına pişman olacak.Bu Allah'ın sünneti ve siz Allah'ın sünnetinde hiçbir değişme bulamazsınız.

Güncellemeler:
baylar bayanlar arkadaşımın kitabın arasında buldum bana yazılmadı ama dalgın birkaç gündür bende sizin fikirlerinizi almak istedim olay bu

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• "onlara sizi bu kadar üzecek gücü, onları severek kendiniz verirsiniz. " gerisi teferruat. yani, 'aklını başına devşir' demiş. tabii ki kişisel.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bir insanı en çok sevdiği kişi yaralar. ama bilmeliler ki ben sizden intikam alamasamda allah öldüğünüz zaman hepsinin hesabını soracaktır...

0|0
    0|0
  • Arkadaşının edebiyatı yetmez bunu yazmaya bulmuştur sağdan soldan

0|0
    0|0
    • hayır kendisi yazmış eğer sen bunu baska bir yerde okursan o zaman haber ver:)

• olabilir mantıklı yani

• Tech n9ne dinlemesini öneririm ben arkadaşı öyle tedavi etmiştim

• şükür namazı öncesi küçük bi dua etmiş.

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal bir bıçaklama olayı olacak.

0|0
    0|0
  • Sana sitem etmiş sayın 35

0|0
    0|0
    • sayın Mavi bana yazılmadığı halde nasıl bana sitem edebilir:)

Kızlar Ne Diyor 5

• birilerine çok kırılmış,onların kendisine yaptıklarını Allaha havale etmiş

1|0
    0|0
  • Diyor ki; insan sevdiğini hiç üzer mi ? :(

1|0
    0|0
  • bende diyorki : sen benim kitaplarimi niye karistiriyorsun?

1|0
    1|0
    • çünkü kendisi okumam için onu bana verdi bende bu çıkınca onu anlamamı istiyor diye düşündüm. herşeyi anlatmaz böyle bir mesaj vermek istedi belkide dedim?

• belki bu yaziyi begenmistir sanada onu gostermisdir illa bir mesajmi olmasi gerekiyo hem burda olum falan yaziyor "seninde ecelin yakindirmi" diyor

• arkadasinmi yazmis bu notu?

0|0
    0|0
  • sen onu çıkarların için kullanmışsın, kandırmışsın onu demek istiyor yada bilgilendirmek istiyor.

0|0
    1|0
    • hayır bana yazmadı kitabının arasında buldum

• denicem bunu çok teşekkür ederim size sağolun:)

• rica ederim ne demek :)

Yükleniyor...