Sevgiliniz depresyon tedavisi görse ne düşünürsünüz?

sevgiliniz depresyon tedavisi görse ne düşünürsünüz?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Desteğe ihtiyacı olduğunu düşünürüm . Ama benim sorunlarım zaten bana yetiyor birde onlamı uğraşcam psikolojisine girersem iki tarafta zarar görür hiç başlamazdım böyle bir ilişkiye . Ama sevgiliysek yeni böyle bir durum olmuşsa destek olurdum yarın öbür gün herkesin beyni yorulabilir depresyona girebilir .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• neticede bu bir hastalık, sevgilim grip de olabilir... biz sadece iyi günler için yanında değiliz ki, her günü için yanındayız...

2|0
    0|0
  • Ben alırım ona ilaç, bakarım ona ben

Tamam, anladım ben seni..

link

2|0
    0|0
  • Herkes gibi deliyle uğraştığımı düşünürdüm ancak depresyon tedavisi gören kızlar çok iyi laf dinliyorlar. ve normal şeykler yaptıkça bunu çok sevityorlar. yalnız antidepresanlardan kurtumaları lazım.

0|0
    0|0
  • Ben mi soktum diye düşünürüm :D

0|0
    0|0
  • ne düşünecem tabiki tedavinin başarılı geçmesi için elimden gelen her türlü desteği veririm...

1|0
    0|0
  • Sevdiğim biri zor durumdaysa, onun yanında olup, elimden geldiği kadar yardım etmeyi düşünürdüm. Başka birşey düşünen, sevgi kavramını bılmıyordur.

0|0
    0|0
  • destek olmayı düşünürüm

0|0
    0|0
  • ne düşüneyim yanında olurum

1|0
    0|0
  • seviyorsan destek olursun kötü zamanlarda belli olur böyle şeyler

0|0
    0|0
  • onu içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtarmaya çalışırdım

0|0
    0|0
  • Son derece normal birşey..

0|0
    0|0
  • ona yardımcı olurum destek olurum...kaçmam benim sevdiğim sevgilim...yakışmaz

0|0
    0|0
  • Gören kişi sen misin ? nasıl tedavi yanıt veriyor mu

0|0
    0|0
  • ayrılmadan önceki son tavsiyem bi psikooğa görünmesiydi zaten

1|0
    3|0
    • buna hangi dangalak eksi verdi?

Kızlar Ne Diyor 8

• düşündüğüm ilk şey sorunun kaynağı olur. eğer yardımlarımı kabul ederse elimden gelen herşeyi yaparım çözüm için

0|0
    0|0
  • depresyon çağımızın bunalımlı ortamında yakalanması çok kolay hale gelen bir ruhsal problem. elimden geldiğince destek olurum ona. kendine gelmesi için, hayata yeniden bağlanabilmesi için yardımcı olurum ama ona hasta gibi muamele ederek de kendini kötü hissettirmem. üzgün de olsam yanında neşeli olurum vs.

0|0
    0|0
  • ben varken depresyona falan giremez

0|0
    0|0
  • Sevdiğim için yardımcı olmaya çalışırım tabiki.

0|0
    0|0
  • ona destek olmak için elimden geleni yapardım.

0|0
    0|0
  • Yardımcı olup olamayacağımı.

0|0
    0|0
  • Çabaladığını düşünürüm.

0|0
    0|0
  • her zaman yanında olurum ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...