Vucut gelistirmeden anlayan arkadaslar bir bakabilir mi?

Simdi benim boyum 1.72 kilomda 63 kilomu koruyoyarak nasil vucudumu sıkılastırabilirim? Toz kullanmama gerek var mı sporla gerekli sıkılasma gerceklesir mi?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• toz kullanma bu cildini tahrişe sebebiyet verebilir onun yerine tavuk falan yiyebilirsin

0|0
    0|0
    • Uyguladıgım beslenme programı var ama daha etkili olmasini istiyorum.

• Spor salonuna gitmiyorum evde yuruyus bandım ve pilates malzemerim var onalar ile spor yapıyorum. Ona gore egzersiz stilimi degistirecegim.

• imkanın varsa spor salonunda hoca kontrolunde yapman daha verimli olacaktır ve aletlerde cabası

Erkekler Ne Diyor 11

• Eig verilmeseydi daha uzun yazardım ama yazalım yine de bişeyler. Shortcut to shred bunu bir araştır kadınlar için olanı da vardı diye hatırlıyorum. Toz kullanma ama cildini tahriş edeceği için değil öyle bir saçmalık yok senin amacına isteğine uygun olmadığı için kullanma. Bilmiyosak insanları yanlış yönlendirmeyelim beyler sağlık bu. Erkeklik hormonuyla falan alakası yok yani. Anlatırım bir ara ama senin ihtiyacın yok.

0|0
    0|0
  • 63 fazla değil mi?

0|0
    0|0
    • Kilomdan memnunum. @capkin_kuru_fasulye

• Tabi ki de gerçekleşir evvel toz mu vardı?

0|0
    0|0
  • En iyi ilaç her zaman gıdadır benim hocamın bana dediği eğer imkanın varsa her gün tavuk gögsü 250 gr ye emin ol protein tozundan vb şeylerden daha etkili

0|0
    0|0
  • yook hiç gerek yok. sporunu yap sen kilon 65,66 olur belki ama çok sıkı olacağı için vücut daha zayıf görünürsün

0|0
    0|0
  • Toza gerek yok beslenme programın varmıs spor yap düzgün zamanla olur zaten

0|0
    0|0
  • kilonu koruyamazsın kas demek kütle demek. ama sıkılaşınca kilon sorun olmaz alacağın birkaç kilo seni daha zarif gösterir. amino asit, steroid, v. b. şeyler kullananlar kas kütlelerini arttırmak için kullanıyor. kardiyo yap sağlıklı yaşa.

0|0
    0|0
  • Squad , protein odaklı beslenme.
    Toz kullanma erkeklik hormonunu çoşturuyor onlar.

0|0
    0|0
  • ben 13 yıldır spor yapıyorum bak vucudum daha nasıl olmuş
    yıllar ister sabır ister amcam

0|0
    0|0
  • Olur yavru

0|0
    0|0
  • Ne tozu yahu saçmalama. Düzenli spor yapman kafi git bir spor salonuna fitness falan yap. Kg ister istemez vericeksin ama çok yağlıysan verirsin yağ oranın az ise 1-2 kg en fazla formunu korursun yani her türlü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• arkadaşım lütfen toz kullanma sadece oku
    fazla yememek için yemekten önce 1 büyük bardaktan dolu bir su iç
    yatmadan önce 50 şınav - mekik çek (bir gün şınav bir gün mekik eğer çekebiliyorsan)
    yağlı şeylerle beslenme onun yerine karbonhidrat türketebilirsin ama fazla tüketirsen kilo alabilirsin
    aklıma bu kadargeldi 45 kiloyuz 160 malum küçük gösteriyoruz bebe gibi

0|0
    0|0
    • Haftanın 4-5 gunu duzenli spor yapan biriyim istedigim su anki halimden daha sıkı bir vucut, zaten bir beslenme programim var. Teşekkürler

• inşallah 30 32 yıl düz gitsin yaşlanınca Allah Im nolur en fazla ayva göbek olsun

Yükleniyor...