Bugün en çok güldüğünüz olay ne oldu?

Soruyu genel olarak sormak isterdim ama şimdi hatırlamak kolay olmayabilir bu yüzden bu gün olarak sordum :)) ben bu gün okul çıkışı eve doğru yürürken kadının biri hızlı hızlı önümden geçti, o ara ayağındaki babetin teki çıktı ama kadın hala hızlı hızlı yürüyor beş metre kadar yürüdükten sonra durdu geri baktı geldi geldi ayakkabıyı eline aldı ayağına giymeden devam etti yürümeye :)) nedendir bilmiyorum o kadar komiğime gitti ki :) yahu ayağımdan ayakkabı çıkcak ben hala fark etmeden yürümeye devam etcem, olacak iş değil :D

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• Erkek kardesimle ve halamin ogluyla alisverise ciktik erkek kiyafetlerini gittim giydim kabinde sonra ciktim kac kere onlara sov yaptim gulmekten yikildik bide kocaman bi gozluk sacma sapan sapkalar cok gulduk ordaki herkes bizle guldu resmen:D:D Asorttik seyler giyince gulerdikte erkek kiyafetleri bi baska oluyomus..

Ha bide Senin su Wc sorularina guldum:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sitede bir kız çocuğunun beni engellediğini farkettim. Sorusuna beş yıldız verecektim halbuki :))

Ondan sonra "Ulan, Allah'tan aklımdaki şu uzun cevabı yazmadan yıldız vermeye kalkışmışım." diye düşündüm. Ondan sonra da boşuna uğraşmadığıma mutlu oldum ve güldüm.

1|0
    0|0
    • eksı verdım desen kolunu kopar dıye bır tık istıyorum dıye soru bıle sorabılırdı

• O daha da kötü :))

Şimdi sen onu bulana kadar tüm gizli olmayan kullanıcılara + verirsin :))

• demek tanımadıkları tarafından engellenen başkaları da varmış, fare dağa küsmüş, dağın haberi olmamış vay be. :D

• Bugün gülümsemekten öteye geçemedim .

2|0
    0|0
  • mezarlık önünden geçen sünnet konvoyundaki zurnacının susması üzerine serhoş vaziyetteki düğün sahibinin zurnacıya;

- elhamı çalsana ulan gevur musun ? demesi.

4|1
    0|0
  • Günün komik haberi Karadeniz'den..

Aldığı 2 litrelik Coca Cola'nın kapağında "Tekrar deneyiniz" yazısını gören Karadenizli, önce denemeleriyle, sonra da açtığı davayla gündeme oturdu...

Konuyla ilgili açıklama yapan davacının avukatı İdris Karadeniz "Müvekkilim marketten aldığı 2 Lt.lik kampanyalı coca-cola ürününün kapağını açtığında hediye çıkmadığını ve tekrar deneyiniz yazısını görmüş.

Bunun üzerine kapağı kapatıp tekrar açmış ancak yine aynı şey.

Bunun üzerine tam 4246 defa deneme yapmasına rağmen hediye çıkmamıştır.

Coca-Cola şirketinin tüketiciyi dolandırdığını düşünen müvekkilim şirkete dava açmaya karar vermiştir.

Biz de bugün gelerek dava dilekçemizi adliyeye teslim ettik. 10 bin TL. maddi tazminat talep etmekteyiz" dedi.

Davadan haberdar olan Coca-Cola yönetimi adına açıklama yapan bir şirket yetkilisi olayın çok komik olduğunu ve artık Karadeniz bölgesine gönderilen ürünlerin kapağına "Başka Şişede İnşallah" yazmayı düşündüklerini söyledi.

1|0
    0|0
  • Mahallede 4 tane liseli kızın bir erkek için kavga etmesine baya bir güldüm sabah sabah.

1|0
    0|0
  • :)) sabah evin içinde aradığım çoraplar arabanın torpidosunda çıktı çok güldüm onu da ben değil benim köpek buldu :)) köpeğe her gün evde çorap getirttiğimden dolayı alışmış hemen buldu :))

1|0
    0|0
    • ne işi var torpidoda çorapların :D

• :)) bilmıyorum kı :)) ama helal olsun dingile hemen buldu :))

• Arkadaşıımın yaptığı bir espiriye :D

1|0
    0|0
  • ilyas salman bizim iddacıda bira içiyordu.daha pislik bir görüntü olamaz

1|0
    0|0
  • ben sabah kosuya giderken , evdeki kargamin bir gozunu acip kafasini kaldirip bakmasi, ardindan da uykuya devami... karga birak bir seyi yemeden, daha uyanmadan disari ciktigimi farkedip guldum :)

0|0
    0|0
    • haha :D karga b*kunu yemeden sözü bu olsa gerek :D

• tecrube ile sabittir, karga yemiyor bir seyini... 7 den once de uyanmiyor hayatta

• link bay, byan wc :)

0|0
    0|0
  • bizim sınıfta armin diye bi eleman var. iranlı. asit kullandığını düşünüyorum. sınıftayken krize girmek için onun hareketlerini izlemem yeterli.

0|0
    1|0
  • izzet yıldızhan ve nihat doğan haberlerine güldüm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• hani insanların bazen kilitlenip kaldığı noktalar olur ya bugün okuldayken arkadaşım birşey anlatıyordu işte yarın o aleti getircek bana o kız dedi bunu anlatırkende yani aleti anlatmaya çalışırken elini yumruk yapıp yukarı aşağı çekeledi o an gerçekten güldüm kahkahalarla anlatmaya çalıştığı şey süpürge makinasıydı ama yukarı aşağı ne alakaydı bilinmiyor:)

1|0
    0|0
  • Bugün sitede hemen hemen tüm cevaplarıma eksi verildigini gördüm nedense beni güldürdü beni kafasına çok takanlar varmış :D

1|0
    1|1
  • Benden hoşlanan çocukla aynı otobüse bindik. Çocuk benim resmen içime düştü. Ben rahatsız olduğumu belli etmek için ofladım pufladım ama o aptal aptal hareketler yapıp iyice canımı sıktı. Bende en sonda dayanamadım tam inerken tokadı çaktım. :D çocuk utancından yerin dibine girdi :)))

1|0
    0|1
  • Bi konu açılmıştı yorumlarına güldüğünüz sorular gii bişeydi.Sadece onları okurken güldüm onun dışında berbat bi gündü.

1|0
    0|0
    • en kötü günün böyle olsun inş :)

• yani daha berbat günler görme diyorum :D

• Sağol o zaman :D

• Sabah kosu yaparken bagcigima takilip dustum,oturup 1-2 dakika boyunca guldum kendime.

Sonra agladim bitti.Kosmaya devam ettim.

1|0
    0|0
  • Arkadaşıma Teoman çok tatlı bir çocuk dememle öğrencim ellerini kendisine doğrultup Teo demesi beni uzun süre gülümsetti :)

1|0
    0|0
  • bugün gülemedim aksine :/

1|0
    0|0
  • hapşurmama ne oldu diye karşılık veren 2 yaşındaki yiğenime çok güldüm bugün

1|0
    0|0
  • sınavda ispat yapmam gereken soruda biraz açıklama yaptıktan sonra bunu göstermeli diyerek bırakmam çok güldürdü. biri göstermeli ama üzerime alınmıyormuş gibi. başka birinde ise ispata girişip sonunda istediğimi bulamayınca bu böyle değil şöyle olmalıydı dedim. daha neler neler. baştan aşağı komik bir kağıt verdim. bari acısa hoca. hatta sınavdan çıktım güldüm, o nasıl kağıttı öyle diye.

0|0
    0|0
    • hahaha deli :D

• hoca bu şöylemidir değilmidir kanıtla gibisinden soruyor ben hislerimle cevaplıyorum falan. ben böyle olduğunu hissediyorum ama olmayadabilir. matematiğin kesinliğinin içine ettim.

o değilde ne kadar çok sıkıcı ama bunlar eğlencem oldu.:d

• Bugün bir tebessümden öteye gidemedim.

0|0
    0|0
  • Ananem babama şambabası dedi sdfghjk

0|0
    0|0
Yükleniyor...