Sevdiğinize kaçar mıydınız?

arkadaşlar benim sevgilim çok iyi biri ciddi olduğumz için haliyle korkuyor ya ilerde beni ona vermezler diye ve benim ağzımdan söz aldı kaçma konusunda çünkü korkuyordum beni terkeder se felan diye çünkü bana ilerde yanımda olmayacaksan şimdiden olma demişti bende söz dedim ama aileme bunu yapamam hakketmiyorlar :(:(:( insss ilerde bu tür şeylere gerek kalmaz inss babam verir. siz bu durumda olsaydınız kaçarmıydınız ? Allah yazdıysa bozsün aaamııın

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• o kaçma işleri öyle kolay değil be :) kaçmak kolay tabi fiziksel anlamda ama ya sonrası ?

0|0
    0|0
    • sonrasında doner dugunumuz yaparız dıyordu

• haklısın hersey olacagına varır ılerde sıkıntı cıkmaz ınsallaah saolasın

• ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 5

• bu olay benim basımda'da var ama bambaska açıdan sevgilim yurt dışında oturuyor ve annesi babası oraya ilk gittiginde sıkıntı cektikleri icin .. oradan bir türk damat istiyorlar yani bizim köylü.. ben ise istanbuldayım ailesi beni bilmiyor fakat türkiyeden damat istemiyorlarmış şimdilik... ama birbirimizi cok seviyoruz ve onunla evlenicegim zamanı bekliyorum .. ailesi izin vericekmi vermiyecekmi belirsizlik icinde hayallerimizin peşinden koşmaya çalısıyoruz allah yardımcımız olsun :) babası beni tanır cok iyi birisiyimde oraya gittigimde iş bulma sıkıntısı olur diye oradan işini bulmuş damat istiyorlarmış :@

0|0
    0|0
    • yurtsıdında nerede Allah yardımcımz olssun gercekten

• almanya insallah amin :) ama tabi kacmayı düşünmüyoruz cünkü ailelerin razı olması lazım arkamızda aile destegi olması lazım .. sakın kacıyım falan deme sende pişman olursan geride dönemezsin . :(

• ooofff off cok zor ısımız vallaa pff :(

• insanın hayat arkadaşınıda ailesi secmezki anne ve babalar emek verdim diye karşılıgını tercihlerimizle bencilce belirliyor malesef.

ama yinede ailenin onayı olmadan yapılan evliliklere katılmıyorum.

1|0
    0|0
    • eevet haklısın ıyı olmamızı ıstıyor onlarda ıste ama sevıyorummmm :(

• ailenin iznini alıncaya kadar uğraş eninde sonunda verirler heralde :) amin.

1|0
    0|0
    • elımden gelen herseyı yapcam ınss sorun cıkmaaaz :(

• inş bu kadarda büyütme daha ortada bişey yok :)

• seneye geelcekler ıstemeye ıster ıstemez kafamı takıyorum

• Bu devirde kaçma olayı kaldımı ( :

1|0
    0|0
    • ne dıyon sen doluu dolu

• valla bu devir bunu kaldırmaz eskisi gibi değil ortalık. İşsizlik ekonomikz zorluklardan dolayı tutunamaz bu insanlar hayata. Bence kaçmasınlar geri dönüşü olmayan bir yol ( :

• dogru bı noktaya deyındın gercekten

• sakın kaçma aileni yıkma onlar senin beyazlar içinde çıkıp gitmeni senelerce sabırsızlıkla beklerlerken sen onlara hayatları boyunca unutamayacakları bir darbe vurursan onlara yazık edersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben kaçmazdım.Ne fikrim ne de gördüğüm örnekler bunun doğru olmadığını gösterdi.Çünkü o adamın seni bırakmayacağının garantisi yok.Ama ailen seni ne atar ne de satar.İyi kötü hep yanında olurlar.

1|0
    0|0
    • cok haklısınn ınsan sevınce ıstee stresse gırıyorum dusundugumde ya vermezlerse dıyee :(

• hayırlısı olsun hakkında :)

• amııın canım :)

• sen ağzı çok laf yapan erkekten uzak dur bi kere seni seven ailenle kötü olmanı ister mi? seni arada bırakır mı ?

1|0
    0|0
    • dıyorkı nasıl olsa ılerde gonullerını alırız bırsekılde kafamı karıstırıyor :(

• ailene güven sen bi bildikleri vardır

• ınsallah ılerde gulerım bu yazdıklarıma askımada gosterıpp

• yaş kaç ikinizinde ?

1|0
    0|0
    • o sımdı askerde 21ıne gırecek bende 19

• sen üniversiteye hazırlanıyorsun ama aklın evlilikte dur daha yaşın kaç. hem ne o öyle kezban gibi kaçmak ?!

• kezban :D:D: degılım ben ve ben o evlılık meraklılardan degılım kesınlıkle sadece ılerde sevdıgmle beraber olmak ıstıyorum

Yükleniyor...