Boyle bir karin kasi olmasi icin ne yapmaliyim ne yemeliyim ve nasil egzersizler (zayifim)?

Boyle  bir  karin kasi olmasi icin ne yapmaliyim ne yemeliyim ve nasil egzersizler (zayifim)?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• şu an ki fiziki yapini normal hatta biraz daha normalın altında olduğunu varsayarak konusursak 1. Şekerli olan ne varsa brakicaksin meyve sularini kolalari şekerli olan herseyi unut. Çay iceceksen şekersiz iç , kahveyse ikisi bir arada olsun. Elinden geldiğince şekeri brakmaya çalis hayatından 2. Un tuz yağ ozellikle özellikle bunlar en çok bel cevresinde yağ yapan seyler. BunlarI yiceksende çok çok az almaya çalış hatta mümkün se hiç yeme. Yani bir tanede ikitaneden bisey olmaz deme 2. Elinden geldiğince hareket etmeye çalış bol bol yürüyup kosman karın bölgesini eriticektir. 3. Internette bir sürü karın kası hareketleri var bayanlar için baslangic için felan bunları araştır ve bunları yapmaya ve karın kısmı iyice zorlamayı bak 4. He ne yicem ne iciem. Sebze meyve protein ler üzerine Beslen më kurarsan kendine çok çok daha faydalı olur kisa zamanda yapablrsn. Bazı çaylar var kiraz sapında yapılan bunlar aktarlarda felan vucuttaki suyu felan atmaya siskinligi almaya yardimci olur. He birde unutma bu 3 5 günlük is deGil hayat tarzidir belki uğraşlar sonucu yaparsn ama dikkat etmessen eski haline tekrar dönersin. Saygılar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 3 beyazdan uzak dur 3.40 yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Mekik

0|0
    1|0
  • yağlı yemeyeceksın şeker un tuz uzak dur karın çalış 1 ayda böylesin :D

0|0
    1|0
  • Karın kası yok bir spor salonuna yazıl salon iyi olsun pek fazla yağlı yüketme tuz ve şeker kesinlikle alma mekik ve karın haraketlerii ile.1 2 aya belirginleşir beslenme de bitiryor iş eğer beslenme iyiyse tuz şeker yağ almıyorsan ekmek vb tüketmiyorsan 2 3 aya baklavaları cıkartırsın :D

0|0
    0|0
    • Ne yiyicam ben peki hic bir sey kalmadi

• normal kahvaltı peyniri lor peynir yap ekmegi kepekli ekmek yap vb özelden yaz yardımcı olurum

• Bol bol mekik çek

0|0
    2|0
  • sabah akşam 20 mekik çek 3 haftada böylesin

0|0
    1|0
  • en önemli olan nokta mutfakda bitiyor... istersen günde 5 bin mekik çek istediğini yap mutfakda yani boğazına yediğine dikkat edip yağ oranını düşürmessen boşa hepsi :)

0|0
    0|0
    • Ne yemeliyim ne yememeliyim

• bir kere şekeri hayatından çıkarcan en önemlisi bu yanı tatlı çikolata felan demiyorum sıkı bir şeker diyeti yani patates bile yemiycen diycenki şeker vücuda girmedimi beyin ölür apttalıık olur doru :) ne yapıcan incir kuru üzüm elma gibi böyle doğal şeker yüklemesi yapıcan he zor oluyor ama sonuclarını alınca inan değiyor diyorsun

• iğreniyorum kaslı hatunlardan :(

0|0
    2|0
  • Sadece koşmak

0|0
    2|0
  • zorlama olmaz

0|0
    0|0
  • Yağlı yiyeceklerden uzak durarak ve düzenli karın kası egzersizleriyle 1 ayda bu görüntüyü alırsın. Karın bölgesi yağlanmaya müsait bir bölge , dikkat etmezsen 1 ayda sağladığın bu görüntüyü 1 haftada kaybedebilirsin.

0|0
    0|0
  • bende gide gele yaptım o ksalardan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dümdüz bir karın güzel de şu kas olayını bende pek sevmiyorum fazla boyfriend duruyor ya az olması daha iyi fazla karın kası yapma bence :)

0|0
    0|0
  • Benimki bundan daha kaslı, ekstra hiç bi' spor/hareket yapmadığım halde..

Biraz genetik sanırım, beton gibi karnım var, Türk erkeklerinin %80 inden daha kaslı..
    =//

0|0
    0|0
Yükleniyor...