Romantik bir şekilde aşkını itiraf etmek

sizde hoşlanan bir erkek , iyi, hoş, sizle ilgilenen bir

size okumanız için bir kitap verdi ( ben pucca günlük ün 3. kitabını verdim ) ve kitabın içinden sayfaları farklı yerlerde ' seni , seviyorum ' kelimelerinin altını belirgin şekilde çizdi. Bunun farkına vardığınızda ne hissedersiniz , sonrasında ne yaparsınız...

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bayağı romantik bir şekilde olmuş bu :D Seni, seviyorum kelimelerinin altını çizme yönünden sadece :D Ama aşkını itiraf etme söz konusu olunca pucca kitabı ne kadar mantıklı bilemiyorum. Bu kitabın romantiklikle olan alakası ne? Konuyu dolandırmadan böyle bir şey başıma gelseydi arar kitap yanlış bir seçim olmuş derdim hahah ^^

0|0
    0|0
    • o sıralar sınav stresi ve bi sıkıntısı vardı. o kitapta çok eğlenceli komik . biraz kafasını dağıtır diye verdim. bir bölümün anlatmıştım hoşuna gitmişti ve merak etmişti..

• bir güzel numaram daha vardı , yumurtanın içini bir şekilde boşaltıp küçük bir not tıkıştırdım. yumurta sağlam bir şekilde. kapısının önüne koymuştum o sırada kapıyı açtı yumurtayı fark etti aldı bende gülerek okula gittim. kız baya anladı beni. ama şans yüz vermedi.

• Yumurtayı fark etmişde senin ciddiliğini fark etmemiş bence :D Onu da zamanla fark eder.. Sanırım tam emin olmak istiyor. Haklı da bu zamanda kolay kolay inanılmıyor kimseye. ^^

Kızlar Ne Diyor 4

• etkileyici,ince.

0|0
    0|0
  • ben olsam ölesine çizmiştir der üzerime alınmazdım :D

0|0
    0|0
  • şeker oluuur:)

0|0
    0|0
  • farkna vardgmda gülümserm ama okdrda matah bişii diil cok extra bişii diil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu kızla tanışıyormusun ?

0|0
    0|0
    • tabi ki tanışıyorum. soruda da belli. bana bi cevap gelmedi yalnız kızdan.. :(

• Çıkma teklifi artık hoş karşılanmıyor. Daha değişik metodlarla, örneğin bilinçaltı metotlar ile teklif edebilirsin...

• yeni tanıştığım kızları bir iki haftada kendime aşık edebiliyorum ama gel gör insan zoru seçiyor

Yükleniyor...