Iddaa kuponlarına güveniyor musunuz?

Paraya ihtiyacım var biliyorum haram ama en iyi yol hu sanırım başkasından isteyemem çünkü . Sorum face insta gibi ağlarda kupon satan kişiler var bunlar güvenilir mi acaba? ya da hangileri guvenilir hangileri güvenilmez.. bir de iddaayi netten kartla oynayabilir miyim? Nerden bulabilirim kupon?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• kumar şeytan işi pislik hiç bulaşma

1|0
    0|0
    • Ama lazım bulasmam gerekiyor ne yazık ki

• allahın ayetinimi hatırlatmayım!

• Haklısın

Erkekler Ne Diyor 16

• Nesinedeki kupondas olayı sayesinde bulabilirsin

1|0
    0|0
    • Orda muhtemelen iki kişinin de anlaması lazım dimi? Fikir alirverisi yapiliyordur muhtemelen gibi geldi bana.. ben anlamıyorum ne yazık ki

• Nesini anlamiyorsun

• internetten kupon satanlara güvenme, akıl var mantık var kazanacak olsa sağa sola satacağına kendisi oynar öyle para kazanır,

1|1
    0|0
  • ya güvenilir olsa burada ne işimiz var parayı basar las vegasta prensesin birine masaj yaptırır başka bir prensese viskimi yudumlattırırken tüm parayı kumarda kaybederdik ama bak ks de bu soruyu cevaplıyorum

1|0
    0|0
  • Onlara güvenme para için yapıyorlar ben sana atarım istiyosan kupon yapıp

1|1
    0|0
    • Teşekkürler ama net üzerinden oynamam lazım ve sen iyimisin bu konuda cidden

• Netten oynamak için hesap mi gerekiyormuş yok hiç haberim yok hangi siteden hesap açmak gerekiyor ki ya da ne hesabı bu

• nesine. com , bilyoner. com falan var ben sana hangi maçlara ne oynacagını söylerim istersen sende ordan oynarsın.

• Delice para kazandıran kişiler niye bizim 50-100 liramıza tenezül etsinler? Çok garantiyse kendileri oynayıp kazanmaz mı?

1|0
    0|0
  • Bulaşma bence :/

1|0
    0|0
  • guvenme hepsı fos bence al bır kumbara ıddaya verıyormus gıbı dusun o nıyetle at ıcıne 10 yıla ev alırsın. :D

1|0
    0|0
    • Kumbara alınır ama ona hergün para atmak için para lazım oluyor o yok :)

• ne için lazım?

• Kurs parami vermem gerekiyor eksiğim var.. anliyormusun sen

• Sana iddaa tüyo sitesi vereyim almanlarn

1|0
    0|0
    • buraya yazda herkez faydalansın :)

• Ciddi misin Ama oraya gidip oynayamam netten oynayabilir miyim :)

• hayır güvenme

1|0
    0|0
  • istersen bugünden 3 maç verebilirim

1|0
    0|0
  • Iddanın güvenilir olanımı varmış o zaman kendileri oynasınlar satmaya ne ihtiyacı duyuyorlar ki

1|0
    0|0
  • Hayir kardesim sakin guvenme. hepsi dolandirici

1|0
    0|0
  • sonunda her türlü kaybediliyor israftan başka bir şey değil!!!

1|0
    0|0
  • iddaadan uzak dur

1|0
    0|0
  • kesinlikle güvenip para verme hepsi dolandırıcı kesinlikle para kaptırma istersen ben sana güvenilir kupon yaparım

0|0
    0|0
  • sen hic bulasma derim :) birde kupin satan uyaniklar turedi millet kerizmi bunlara para verende var mı cokta istiyorsan al bir spor gastesi idda eki olan yorumcularin malarini oyna ya tutarsa hesabi :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• iddia bayine git doldur bişey olmaz herkes oynuyor ama bilen biri haftasonundaki maçlar için sana banko maç söylesin

1|0
    0|0
  • yaptığı kupon kesin tutacaksa neden satıyor? oynasın kendi kazansın? soruya bak ya.

1|1
    0|0
Yükleniyor...