Beni anlatan bir karikatür, inanamadım.Siz de spor yapmayı sever misiniz?

Spor her derde deva.
Beni de böyle güzel anlatan bir karikatürle ilk defa karşılaşıyorum.

Beni anlatan bir karikatür😂😂 inanamadımm 🙆🏻🙆🏻🙆🏻 sizde boylemisiniz?

Bir şey mi takılıyor kafana? Amaaaannn sallaaa ya git spor yap.
Aşk acısı mı? O da neymiş? Sen hiç leg days den sonra bacaklarının acısını çektin mi, veya 15dk squat yaptıktan sonra o 50sn squat hold da yaşadığın o acı o işkence, işte ona ben acı derim.

Spor zevk verir, enerji verir, unutmaya yardım eder.
Sizce de öyle mi?
Sever misiniz spor yapmayı?

0|0
25|61

En İyi Erkek Görüşü

• Evet severim yüzme ve vg yapıyorum ölene kadarda asla bırakmayı düşünmüyorum hatta cocugum olursa 1 yaşından sonra ona bile spor yaptıracağım :D

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 60

• Standar sporlara, ısınma hareketlerine ya da belirli bölgelere uygulanan egzersizlere Yabancı isimler takınca daha mı havalı oluyor, aaa bak squat yapıyomuşş.. Ya hayatınız özenti.. Sen hiç Aşk acısı çekmemişsin ya da gerçek bir kayıp.. O zaman spor yapta göreyim. He he geçer.

1|0
    0|0
    • Benim ozelimi hayatimi bu denli genelleme hakkina nerden sahipsin?

• Bak burada kimseyi sanal görmeyen ender kişilerden biriyim. En mantıklı yorumlarımla ve empatilerimle tanınırım. Seni tanımıyorum ya da sen beni. Ama Her türlü acıyı genelleme yaparak Sporla geçtiğini iddia eden biri Bu mantıksızlığı kabullenmiş olarak kendini yansıtıyor ve üzerine de Türkçemizin güzel açıklamaları varken, bildiğimiz göz kalemine Eye Liner diyenlere benzettiğin için kendini doğal olarak bu yoruma açık oldun.

Karakterini aşağılayıcı birşey değil bu, eleştirilere açık olmalısın. Eğer amacıma ulaşmamış olsaydım zaten şu an bu açıklamayı yapıyor olmazdın. Gereksiz uzuyor; Sana da iyi akşamlar, Saygılar :)

• Dedigimi anlamaman da güzel 🙆🏻
      Saygilar.

• Uzun yıllar taekwondo ile uğraştım onun verdiği bir yorgunluk var ama yinede sabahları yürüyüş yapıp sonra yüzüyorum. Sigara da olmada çok iyi olacak ama...

2|2
    0|0
  • spor bos ınsanların veya masa bası calısan ınsanların ısı.. kesınlıkle yapmalı.. ancak ben bedenen calısan bır ınsanım yurudugum yolu bır allah bılır bır ben ıhtıyacım yok.. hatta yürüyen kaldırımlar ıcat edılse:))

3|0
    1|1
  • Eski arkadaşlarım la ne zaman toplansak basketbol oynarız arada sırada da hali saha maçı o kadar yani ☺

1|0
    0|0
  • Severim yaparım ama düzenli olmuyor maalesef

1|0
    0|0
  • Günde 5 kilometre yürüyorum. Gerçekten iyi geliyor.

1|0
    0|0
  • İnsan biriken enerjisini bir şekilde atmalı bunun en güzel yoluda spor
    çok aktif değilim son zamanlarda bu konuda
    ancak halı saha maçlarına katılıyorum ara sıra

1|0
    0|1
  • Bu karikaturde kendimi gördüm bikere halı sahada güzel bir gol atınca herkeze benden çay diğe bağırmıştım. spor olarak bir faliyetim yok arada halı saha maçı yaparım okadar.imggaleri.hurriyet.com.tr/.../8.jpg

1|0
    0|0
  • Ne zaman darlansam spora kosarım... Kimseyle alakadar olmaz durmaksızın hızlı hızlı spor yaparım. Spor icin değil stres atmak icin.

1|0
    0|0
  • küfür ede ede kaldırırdım barları.. hiç stres kalmazdı

1|0
    0|0
  • Zeki, Çevik ve Ahlaklı olmadığım için tercih etmiyorum :D

3|0
    0|0
  • sevmem..

1|0
    0|1
  • Severim tabikide.15 gün önceki halim bu şimdi daha da iyiyim. 8) cf.kizlarsoruyor.com/.../...-949e-8a7a36941ae3.jpg
    cf.kizlarsoruyor.com/.../...-b355-dbafdd15d7d6.jpg

1|0
    3|3
  • Aynen, spor önemli. :)

1|0
    0|0
  • Yüzme yürüyüş

1|0
    0|0
  • Kum torbasına atılan yumruklar tekmeler kadar zevk veren bir olay daha yok. Unutmak için bir daha bir daha vurursun :)

1|0
    0|0
  • Inanin zamanım olmuyor :/ yapsam tapabilsem... :(
    Gerçi koşturmaca oluyo işler ama. .. :)

1|0
    0|0
  • spor yapmayı severim ama vücut geliştirme fitness filan değil

1|0
    0|0
  • Aşk acısımı :)) siz hiç legday'den sonra 4kat merdiven çıktınızmı :)

1|0
    0|0
    • Eveeeettt trene yetişmeliydim 😅 trende oturunca bacaklarimi hissetmedim dedim sanirim artik kaslarim yok oldu kayboldu bacaklarim artik yok falan asfagaj

• ahaha :)) benimkide squat/leg press den sonra kendi kendine titriyor oynuyor birşeyler oluyor ama hadi hayırlısı :D

• Oooow naptin sen 😅 o aşamaya gelmedim. hic daha
      Sadece hissetmiyorum yuruyunce filan 🙆🏻

• Şu leg days meg days acılarından niye şikayetçisiniz ki. Çok tatlı bir şey o :D

1|0
    0|0
  • 1.65 boyum var sence seviyormuyum sporu :)

1|0
    0|0
  • Hatfa içi 3 gün fitness cumartesi pazarda yüzme yapıyorum.😊

1|0
    0|0
  • seni sana anlatamam, isyan edersen der gibi :D

1|0
    0|0
  • valla şu sağ bacak kasımı toplayamadığım için yapasım gelmiyor ama insan yapıyor işte

1|0
    0|0
  • Tam yapmaya karar vericem, pat bir sigara yakıyorum. Sonra diyorum ki s*ktir et.

1|0
    0|0
    • Yaninada bir kahve oldumu miiss
      Ama spor daha tatlı denemelisn

• Eşşek.

• Ay teşekkürler 🙆🏻

• 14 yildir profesyonel sporcuyum

1|0
    0|0
  • Ayben öyle, severim tabi

1|0
    0|0
  • ahaha sence :D spor candır can

1|0
    0|0
  • :D erkekte aynı bana benzıyor :D

1|0
    0|0
  • squat sonrakı acıyı bilmeyen aşk acısını bir halt sanır :D spor varsa hayatında 1-0 öndesindir o hazı bilmeyen garipser.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 24

• Haydi kızlar spora

1|0
    0|0
  • ayyynen katılıyorum :)

1|0
    0|0
  • spor yaparak değil, yiyerek daha iyi stres atıyorum :D

1|0
    0|0
  • Tam canevimden vurdun beni :) spor asığı bir insanım ama iş dolayısıyla iki güne düşürünce çok mutsuzum şu sıra. Spor endorfin hormonu salgıladıgından mutluluk verir.

1|0
    0|0
    • Ben bazen aksam dokuzda yapmak zorunda kaliyorum 😞 bazende iki gün falan ust üste firsat bulamiyorum ama duzen oturunca hayatinda vs ozaman bir sekilde zaman bulunuyor🙆🏻

• Akşam sporunu hiç sevmiyorum sabah uyandıktan sonra spor yaparsam gün boyu dinç hissediyorum kendimi ama şu sıra mecbur aksamları yapıyorum hiç yapmamaktansa aksamda olsa yapmak en iyisi sanırı m :)

• Evet gunun yorgunlugunu stresini atıp uyumak gibisi yok 😅

• Severim ve squat ve adını bilmediğim yan şekilde durup bacak açma haraketi yapıyorum.

1|0
    1|1
  • Aynen 😄😄👍

1|1
    0|0
  • Taekwondo yapıyorum, bir şeye sinirlenince kum torbasını yorgunluktan uykum gelene kadar tekmelerim hiçbir şeyciğim kalmaz :D

1|0
    0|0
  • Hyr spor yapmiyorum

1|0
    0|0
  • sevmem en sevdiğim şey yatmaktır 🙄

1|0
    0|0
    • Yat sen prenses 💕💕 sen yatabilirsin prensessinn

• azcık senden spor şeyi bulaşsaydı iyiydi :/

• İki gun takil benle bulasmaşsa bende birakirim sporu 😅

• AAhahah😄bende haftada 2 kez plates yapiyorum

1|0
    0|0
  • Yaptığım tek spor çay karıştırmak.

1|0
    0|0
  • Yaparım ama son zamanlarda babamla gidiyoruz canımı alıyor soğudum o yüzden🙈

1|0
    0|0
    • Erkeklerle spor yapmak felaket ya 😅 dayanilmiyor cunku yılmiyorlar asgah

• Genel olarak onlarla çoğu aktivite yapılmaz ama kapışmak istiyorsan alışveriş konusunda kapışabilirsin öneririm☺️

• Hahah iyi fikir 🙆🏻🙆🏻👸🏻

• Spor yapmayı severim insan her şeyi unutuyor :D

0|0
    0|0
  • 3 aydır spora gidiyorum egzersizle baya sıkı bir vücuda sahip oldum

1|0
    0|0
  • Leslie işe yarar mi sence

1|0
    0|0
  • Hahaha aynı ben yaa 😄

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle. Ben basket oynarken kendimden geçiyorum, her şeyi unutoyrum. Bana iyi gelen yek şey

0|0
    0|0
  • spor hayatımın bir parçası

0|0
    0|0
  • severim :)

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Sırf bunun için ayrılmalıyız