Bana bakarken gözlerini yakaladım, neden acaba?

bayanlar yeni gittiğim sınıfta sınıftaki kızlar benimle sohbet etmeye konuşmaya çalışıyolardı arasıra bazıları beni eli ile gösterip arkadaşlarına bişey diyolardı bazılarının ise derste baktığını gördüm bana bakarken gözlerini yakaladım neden acaba `?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• kesin hepsi sana aşık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• e yenisin.biraz da tipin varsa hepsinde bi alıcı gözü oluşur.seni izlerler şimdi eğer onlardan biriyle çıkmak istiyosan dikkatli davran ve çoğunlukla ona bak.o görmese yanındaki arkadaşları görür

0|1
    0|0
  • ptlicaan'a katılıyorum yenisindir diyee. kızlarr eskilerden soğumuş ise yenisini ararlarr ee sende olay üzerine gelmişsin. sevgilin yoksa gül fırsat. sana bakanı beğendiysen ilgini kesme. yakın ve sıcak davrann

0|1
    0|0
  • yeniler normalden 5 kat daha çekicidir kızlar için.

0|0
    0|0
  • yenisindir, gizemlisindir, hoşsundur ne bilelim biz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen neymıssın beeeee.)) yarın hepsını sırayla tek tek tutup bodrum kata gotur.. hadı gorıyım seni..kızlar senın ıcın delırıyor gormuyor musun?

0|0
    0|1
  • Ve seninde götün kalktı ölemi ? :D

0|0
    0|0
    • Allaha sukur oyle bi karektere sahip değilim kardes sadece bu sinifta değil kizlar heryerde bakiyo bunlar asiri sekilde ilgilenmeye basladiklari icin soyledim bide sacma sacma konusma

• bırak olm bu çükünü yerim ayaklarını erkek erkege konusuyoruz şurda :D

• dogru konusuruyorda sen direk oyle soyleyince ben sadece neden boyle bi tepki ile karsilastigimi merak ettim :D

• hepsi sana aşıktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...