Arkadaşımın eski sevgilisi ...ne yapmalıyım?

bir arkadaşımın eski sevgilisinden çok hoşlanıyordum . onlar çıkarkende yani . ama uzak durdum tabi . arkadaşımla sonra ayrıldılar . ama arkadaşım çok üzüldü . başka insanlarlada görüşüyordu gerçi onlar çıkarken ama onu sevdiğini düşünüyorum neyse şimdi kız bir başkasıyla .bizim aramız başka nedenlerden dolayı bozuldu . geçen bakınırken adamın facedeki hesabını gördüm . şimdi her güm açıp bakıyorum fotolarına . eklemek geliyor içimden ama ne bileyim . sizce ne yapmam lazım?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Dışarıdan kötü insan profili oluşuyor malesef ki arkadaşın açısından da bakarsak kötü bir durum ne olursa olsun geçmiş de olsa uzak durman gerekiyor henüz yolun başındasın yol yakınken vazgeç bence

0|0
    0|0
    • ama çok hoşlanıyorum hergün bakıyorum resmine adamın

• Hoş karşılanmaz arkadaşının sevgilisi o eski de olsa

• olabilir bende hoşlanıyorum ama sonuçta

Kızlar Ne Diyor 1

• Uzak durman gerek. Diyelim ekledın bir şekilde konuştunuz ya o çocuk senı bahane ederek arkadasına birşey derse? Bilirsin şimdi ki dostluklarda anlayış, dinleme hiç kalmamış direk kulaktan duymalarla kardeşinin kallbini kırabilen ınsanlar var. O kızın kulagına gitse bin bir türlü laf söyler sana. Duymam birşey olmaz illa konuşayım dıyorsan konu olarak kız arkadasın hakkında konusabılırsınız. Ama normalde uzak durman en ıyısı, çünkü eeskı sevgılısıde olsa sana saldırmaya yer arar

0|0
    0|0
    • iyide kız şu an başkasıyla ama

• Ozaman bi ekle bakalım konuşmayı dene

• evt denemeye değer

Yükleniyor...