Real Madrid Manchester United maçını kim alır?

yarın akşam real madrid manchester united maçını kim alır ? manunun real ortasahasına karşı ezilip mahkum bi oyunla yenileceğini düşünüyorum ben ya siz?

• Real madrid
    71% (87)78% (143)75% (230)Oy Ver
  • Manchester united
    29% (35)22% (41)25% (76)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ne kadar real madrid sempatizanı var yahu :D:D demekki boşuna dünyanın en büyük kulubu değil :D:D.
manunun 10 kişi çanakkale geçilmez oynucagını bilmiyodum beylerr bundan dolayı timsaha geldik :D:D.

0|0
28|58

En İyi Erkek Görüşü

• ligdeki avantajını kaybeden madrid cl de her maçın favorisi

1|3
    0|1
    • aynen katılıyom ama münih'ten çok korkuyom onlar dışında her takım gelsinde münih bu sene harika bide reale ters takım.

• dogru penaltılarda kaçtı maç barcadan hiç korkuyom artık tamamen üstünlük sagladık onlara yenemiyolar bile bizi tek çekindiğim bi münih işte.

• yok merak etme kupa bu sene Madridte :)

Kızlar Ne Diyor 28

Erkekler Ne Diyor 57

• Real Madrid handikap yapar,kaçırmamak gerekir bu maçı.Çünkü Real Madrid'in tek hedefi şampiyonlar ligi.Haftasonu Mesutu bile oynatmadı Mourinho,Ronaldoyu da ekonomik oynattı,sırf bu maç için

2|3
    0|1
  • real madrid 3 - 2 manchester united.

dk 18' cristiano ronaldo ( sağ ayağıyla plase )

dk 32' robin van persie ( korner vuruşunda seken topa gelişine sert )

dk 34' karim benzema ( defans arkasına sarkarak kaleciyi çalımlayıp boş kaleye )

ilk yarı 2 - 1 real

dk 58' nani ( 2. sarı karttan kırmızı kart, manu 10 kişi )

dk 79' cristiano ronaldo penaltıyı gole çevirdi.

dk 90+1 wayne rooney son sözü söyledi

real madrid manchester united'i 3 - 2 mağlup etmeyi başardı.

0|1
    0|1
  • Manunun grubu nispeten zayıftımadride göre gerçek gücünü göremedik bence bu sene manu kötü futbol oynuyor hemde madridin evinde maç 3-1 4-1 gibi biter maç

0|0
    0|1
  • manu real e ters gelebılır savunması cok guclu ve sıstemlerınden hıc tavız vermeden oynuyorlar van persıe ve rooney gıbı ısımlerde cok tehlıkelı ama real madrıd lıgı kaybettı kral kupasındada avantaj barcada tek kulvarları CL cok yuklenecektır ve mourınho ve alex ın oyuna nasıl mudahele edeceklerıde cok onemlı dengede gozukuyor berabere bıtebılır

0|0
    0|1
    • sanmam manunun defansı çok premier lig'i izlerim çok hata ve çok gol yiyiolar hücum gücleri iyi ve eplde bu sene takımlar kötü oldugu için ligi aldı,ortasahayı tamamen real alacagı için ben rahat bi skor bekliyorum.

• süper kupa ve geçen oynanan kral kupası maçında real resmen ezdi barcayı üstüne kral kupasındaki maçta çok eksiği vardı.

• son oynanan macta yıne topla oynama oranı ve top barcadaydı baskı ve kontralarla geldı real ezdı dedıgın macta barcanın %100 7 8 gol pozısyonu vardı sen taraftar gozuyle ızlemıssın macı

• Mesut farkı var bu maçta.Manu nun ortasahasında kim var peki?Bence Real Madrid alır maçı

2|2
    0|1
  • madrid kazanir yada berabere 1-1 yada madrid lehine 2-1

0|0
    0|2
  • Hala Madrid !

0|0
    0|1
  • real çüker atar

2|2
    0|0
  • Real madrid

0|0
    0|1
  • fenerden sonra tuttuğum ikinci takımdır Real Madrid. bu yüzden m.united'i tutuyorum..

asdkjasnfdfh

1|2
    0|1
  • Real alır kasmayın... ;) :)

0|0
    0|1
  • bize ne bundan kim alırsa alsın ama Manchester alır

0|0
    0|3
  • karşılıklı gol var :D

0|1
    0|1
  • real madrid , alır

1|2
    0|1
  • ManU kazanamaz, zor ihtimal, Real en az 2 fark atar gibi geliyor.

1|2
    0|1
  • Galatasaray :D:D

1|2
    0|1
  • çok gollü süper bir maç olur. bence 4-3 real madrid alır.

0|1
    0|2
  • :D buyuk bır ıhtımal ıle ben alırım :D tek gecın

0|0
    0|1
  • Real son zamanlarda çok kötü manchester son 7 maçın 6 sını almış , bence manchester alır gibi görünüyor.

0|0
    0|1
  • Manu gruplardaki performansın üstüne çıkması lazım.turu kim geçer bilemem ama bu maçı kesin Real kazanır diyorum.

0|0
    0|1
  • _________________________________________

A: Real madrid

0|0
    0|1
  • mecbur madrid alcak

0|0
    0|1
  • real madrid alır vede almak zorunda çünkü maç madridin sahasında barnebeu da oynanacak...

0|1
    0|1
  • Kizlarda varya Ronaldo hastaligi hepsi Real Madrid demis.

0|0
    0|1
  • BEN ALIRIM! kaça satıyolar?

0|0
    0|1
  • fake madrid alır.

0|1
    0|1
  • İstediğim Manchaster United ama Real alacak maalesef.

0|1
    0|1
  • man utd alacak inşallah

0|2
    0|2
  • reelin tek tutanacak dalı kaldı bu sene oda ş.ligi

0|1
    0|2
  • Real Madrid..! Ölümüne Hala Madrid

0|1
    0|2
  • Erkekler Devam