İki gönül bir olunca dilin bir önemi var mı?

Düşünün ki birinden çok etkilendiniz. O da sizden etkilendi. Hatta ilk tanışmanızda ona uzattığınız kartınızın arkasına ismini ve telefonunu yazdı. Ama bir sorun var onunla konuşamıyorsunuz. Çünkü sizin bildiğiniz dillerden hiçbirini bilmiyor. Sadece o bişeyler söylüyor siz anlamıyorsunuz sonra siz söylüyorsunuz o anlamıyor sonunda bakışıp gülüyorsunuz :)

Öyle ki facebooktan konuşurken google translate kullanıyor :D

Haftaya bulunduğu yere gidecem. Benimle görüşmek istiyor ama yan yanayken hiçbişey konuşamayız. Çünkü gerçekten bir iki kelime ingilizce dışında hiç bişey bilmiyor. ben Türkçe konuşsam o kendi dilinde acaba gönüller bir olunca anlaşır mıyız? Konuşamadığın biriyle nasıl vakit geçirebilirsin? Acaba dilsizler gibi mi anlaşsak :)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• geçireceğiniz vakit kısaysa önemi yok. gezerken falan bir şekilde anlaşırsınız. ama canın muhabbet etmek isteyince ne olacak :) ya bir çevirmen lazım yahut da ikinizden birinin diğer dili öğrenmesi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• benim için var önemi evet. daha önce başımızdan geçti, belli bir noktada evet dile gerek yok ;) ama ondan sonra insan iki çift laf etmek istiyor :(

0|0
    0|0
    • ilk gördüğüm andan beri bakışlarını aklımdan çıkaramıyorum. o kadar derin ve isterik baktı ki içime işledi. bana birşeyler anlatmaya çalışırken öyle elini kolunu mimiklerini kullanması sonra anlaşamayınca gülmesi. çok tatlı. acaba yanıma sırpça ingilizce sözlük mü alsam :)

• yani o kadar derinlikli bir durum varsa o zaman uğraş derim ben :)

Yükleniyor...