Annesiyle tanıştırmamasının sebepleri

2yıllık ilişkim var. ben kız olduğum halde onu annemlede babamlada bir şekilde denk getirip tanıştırdım. Ama o hala tanıştırmak için teklif etmedi. ciddi olmasına ciddiyiz. çeyiz için birşeyler alıyoruz hiçbirşeyinide benden esirgemiyor ama babası aradığında dışardayım diyor sevgilimleyim demiyor. evinin oralarda olduğumuzda dayısı teyzesi falan görcek diye sanki telaş yapıyor. anneside getir tanışalım demezmi ya br insanın merak etmezmi ? çok kafama takılıyor. çok üzülüyorum var mı böyle yaşayan?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ya ailesi olumsuz bakıyor ya da ciddi adam değil veya doğru düzgün işi yok.

1|0
    0|0
    • ailesi sülalesi bizi biliyor facebookta hepsi ekli fotoğraflarımızı görüyorlar. işide var. onada çok söyledim hemen tipik erkek cevabı ''yaa ne alakası var yeaa '' deyip kpatıyor. gel tanıştıraım diyorç ben söyldikten sonra kıymeti kalmıyor. ne öyle evlenmeye meraklı kızlar gibi .

Erkekler Ne Diyor 6

• maçası yemiyodur. al karşına konuş. aklını başına devşir de. salak de ben senin gelecekteki hayatın olacağım angut de. sığır bugün benden bahsedemiyorsan yarın ben evlenmek istiyorumu nasıl diyeceksin de :) kusura bakma ama bu iş böle

1|0
    0|0
    • kendi kendime çok ddim bunları . bunları ona söylesem hep ne alakası var olur. bu yüzden kendimi tamamen veremiyorum da ilişkiiye. milletin erkek anaları kızları arar sorar mutlu olur bunlarda tık yok

• ne alakası var deyince üstüne gidip beni tanıştırmayı düşünmeden gözüme görünme de. bunu demeden de bi kaç gün çok güzel davran. ucundan göster hasta olsun :) kız değilki kaçırasın. yiyorsa evlilik düşünüyorsa tanıştıracak eli mahkum

• Ailesi bu tür işlere sıcak bakmıyo olabilir. yada Ailesinin olumsuz bişey yapmasından korkuyordur. ikiside değilse daha hazır hissetmiyo olabilir. sonuçta ailesiyle birlikte değilsin çocukla sevgilisin öyle düşünenlerde oluyo çünkü

1|0
    0|0
  • Ailesi bu tür muhabbetlerden çok hoşnut olmayabilir. Olabilir yani.Adam senle gidio çeyiz bakıo , hiçbirşeyi senden esirgenio. Annesiyle tanıştırsa ne tanıştırmasada ne . Eğer ilerisi olacaksa elbet bir gün tanışacaksın zaten ...

1|0
    0|0
    • ilerde huzursuzluk çıkmasında çok detaycıyım

• bu kadar detaya inme kafayı yersin ona göre , düşündükçe düşündürür adamı , kendini yıpratırsın ancak.

• ben kız olacağım herif ailesi ile tanıştırmayacak kalkıp üstüne çeyiz düzeceğim bir de peh.hadi oldu da evlendim gerdek gecesi vermezdim.kızım sana söyledim gelinim sen anla

1|0
    0|0
  • senin hakkında emin değil evlilik konusunda bence

0|0
    0|0
  • bunu direk ona söyle ben üzülüyorum sen böyle yapınca de ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• belkide ailesiyle ilgili bir sorun vardır.ciddi bir sorun.senin olumlu karşılayamayacağını düşündüğü içinde söylememiş olabilir.siz ciddisinizde ailesinin bundan haberi var mı?çeyiz falan bakıyosanız demekki evlenmeyi düşünüyosunuz.e ailesini senle tanıştırmaması çok saçma siz evlenirken de ailesine arkadaşlarla eğlenmeye çıkıyorum demesin bu? :D

0|0
    0|0
    • hahaha güldüm yorumun süper :Dailesiyle sorunu yok yani olsa anlatırdı diye düşünüyorum.

• Aıiesı senı sevmıyor

0|0
    0|0
    • ailesi küçük yerde oturuyor. manisanın bir ilçesi yani . bende izmirdeyim. acaba diyorum uygun görmüyorlarmı :(

• Olabılır Bılmıyorum ama bu konuyu onunla konusman lazım

Yükleniyor...