Sevgilinizle gizli saklınız var mıdır? Her şeyi paylaşır mısınız?

sevgilinizle gizli saklınız varmıdır? herşeyi paylaşırmısınız? nasıl olmalı düşüncelerinizi alıyım bu konuda?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• birçok şeyi gizlemek söylemekten daha iyidir özellikle birçok kadın kavga sırasında kullanmak amacı ile bazı umulmadık detayları not eder ve sonra fiyaskoooo

0|0
    0|0
  • herseyimi anlatırddım cekinmeden gurur duyardım ama terkediliyossun yaranmıyor cakkalık insanlarımızın kanında var...

1|0
    0|0
  • kendimden bile sakladığım şeyler var

0|0
    0|0
  • sevgilim yok ama varken herşeyi paylaşırdık saklanması saçmadır zaten hiç bir sır kalmamalı

0|0
    0|0
  • Ben ona odun derim oda bana tahta o.0

0|0
    2|0
  • herşeyimi paylaşmam mesala ondan başka takıldığım kızları anlatmam mesala...bazen şehir dışına çıkarım söylemem...herşeyide paylaşmayı doğru bulmuyorum kankam değil yani o sevgilim...

0|0
    0|0
  • her şeyi paylaşırım evet,ondan da aynısını beklerim.eğer ki benden bir şey sakladığını hissedersem kendini saklasın fark etmez

0|0
    0|0
  • Herşeyi de söyleyemezsin. Tabiki gizli saklı bişeylerin olacak :)

0|0
    0|0
  • kışın altıma içlik giydiğimi sevgilimden saklıyordum. birgün beni yakaladı...

0|1
    0|0
  • evet birlikte bir küp altın sakladık

0|0
    0|0
  • birazcık bilinmez , çözülmez , gizemli olmak iyidir diye düşünüyorum. herşeyi sölemekte olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevgilim olsa paylaşırımda yok :))

0|0
    0|0
  • güvendiğim birinden hiç bir şey saklamam,güvenmediğim birine de zaten sevgilim demem.

0|0
    0|0
  • Fazla samimiyet tez ayrılıktır tabii ki herşeyi bilmemesi gerekir.

1|0
    0|0
  • Gizlimiz saklimiz yok saniyordum...

0|0
    0|0
  • güveniyosam -ki güvenmesem niye sevgilim olsun- her şeyimi paylaşırım tabiki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...