Duzgun şekilde cevaplayalım lütfenn?

Sizce Fenerbahçenın bu seneki durumu nedir? nasıl gidiyor?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Durum kötü

0|0
    0|0
  • Zevksiz bir futbol sergiliyor...

0|0
    1|0
  • pek iyi gittiği söylenemez. oynanan futbol tat vermiyor ama bir şekilde puan alınıyor mu? alınıyor tabi. ama bu kadroya bu futbol yakışmıyor. hocanın başlangıçları dahil olmak üzere yaptığı her şeyi hatalı buluyorum. daha iyi bir tdle çok daha iyi fenerbahçe izlenebilir ama öte yandan da bu vitorda feneri şampiyon yapabilir mi? elbette yapabilir. özetle futbol namına tek şey 1 farkla alınan sıkıcı maçlar ve şampiyonluğa giderken alınan puanlar.

0|0
    0|0
  • umarım şampiyon olmaz :)

0|0
    1|0
  • Pereira yolcu sene başı ofansif oynayacağız hücum dedi icraat ful defans oldu taraftar bunalımda pereira farkında iyi oyun hücum demek değil diye kırıtıyor sene sonu şampiyonluk şansı yüzde 30 pereira ile

0|0
    0|0
  • kadro bı kac eksık dısında ıyı teknık dırektor tam bı vasat ersun hoca kalsa 9 puana yakın fark olurdu ben Galatasaraylı olmama ragmen bunu dıyorum

0|0
    1|0
  • İyiye gitmiyor. Krizlerin çözülmesi lazım.

1|0
    0|0
    • peira kriizi gbi

• Ben sezon sonuna kadar destek verilmesinden yanayım. Bu süreçte Aykut Kocaman göz önünde bulundurulmalı onun Fenerbahçeside sonradan açılmıştı.

• fena değil iyi gidiyor galatasaray en son maçta sorun çıkardı beşiktaş çok çok iyi gidiyor

0|0
    0|0
  • Tabelaya bakarsan durum iyi ama performansa bakarsak bu kadar para harcandı 70 milyon euro ama oyunu tat vermiyor

0|0
    0|0
  • Transferlerini adam akıllı oyuna soksa etkili olacakta...

0|0
    0|0
  • Bir Trabzonspor lu olarak yani o yıldızlarla açık ara şampiyonluğa giderdim bence

0|0
    0|0
  • futboldan zerre kadar anlamam

0|0
    0|0
  • acilen teknik direktor degisimi gerekiyor. Aykut ya da Ersun toparlar bu takimi

0|0
    0|0
  • Takip rtmiyorum fenerliyim ama etmiyorum ssvmem maçı falan

0|0
    0|0
  • 4 üncü olur

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Organize atak yapıp kaleye gidemiyoruz, elin de bu kadar iyi bir kadro varken anca bu kadar kötü bir futbol oynatılabilir. Seçimleri yanlış, bunları göremeyecek kadar bilgisiz mi bu adam.
    Geçen hafta, aylar sonra bir maçımızı izleyesim gelmedi. bir takım şeyler değişmezse bu sene de şampiyonluk yaş.

1|0
    0|0
  • Kadro kalitesi çok çok iyi olmasına ragmen bunu kullanamayan bir Fenerbahçe var maalesef :/ umarım daha iyi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...