Evet yurt dışında yapılan olağan dışı davalar :)

şında açılan saçma davalar ve kazananlar

mesela bir kadın kedisini yıkıyor ve kurutmak için mikrodalgaya koyuyor ve kedi ölüyor. sonra kadın dava açıyor vay efendim neden bu mikrodalganın üstünde kedi koymayınız yazmıyor diye ve kazanıyor. başka bir kadın kendinini asacak halat alıyor ve tam asmışken ip kopuyor ve dava ediyor kalitesiz mal diye ve kazanıyorlar dil uçıklatan rakamları. siz neyi dava etmek istersiniz başınıza gelipte uğraşamadım diyen var mı

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• o dediklerinin gecmis oldugu yerdeyim ve dogru geri zekalilar icin yapilmis her sey, kahve aliyorsun uzerinde sicak agzin yanar diyo cunku birisi dava etmis agzim yandi diye.. mahsus dusup biryerini kirarak dava acanlar var o yuzden her yerde tabelalar nemlidir kaygandir dusersiniz vs bende internet sirketini dava edicektim ucundan dondu 2 ay internet baglamadilar kontrati yaptigim halde neyseki bonuslar oduller vs verdiler de aldilar gonlumu :P

0|0
    0|0
    • ama önem veriliyor orda. aslında güzel birşey. hakkını arasın herkes :)

• iyide hak aramak degilki amerikada bunu ise dokmus adamlar dolu belediye cukuru arayarak mahsuz icine atlayip kafasini gozunu kirip belediyeye dava acan adamlar var

• şaka yapıyosun. işte iyi niyeti suistimal etmenin karşılığı bu olsa gerek

Erkekler Ne Diyor 3

• ben dava etmek istemezdim, direk tekme tokat dalmak isterdim, ama ne yazik ki ufacik bir seyden adami davaya veriyorlar, millet yavsamis hele erkekler kadin gibi erkek digecek yanlari kalmamis,

oyle olmasaydi birkactanesine coktan dalmistim, ama tazminat davalari agir oldugundan dalamiyorum, isallah bir cagresi bulunur da az tadigi ile bunlara dalarim

0|0
    0|0
    • neyse sende bir dalma isteği gidiyor :)

• gelir gelir bir dene istersen. adamlar kahveden ağzım yandı diye dava ediyorsa bu da edilir :D

• :D :D :D almaniyada komsu sehirde biri tavuk cinemis, tavugun sahibi herifi dava etmis :D

bir de baya bir para almis, cumartesi sehir icinde bir spor arabali bir gozluklu hayvan spor arabasi var diye hatali solama ile gecmeye calisti bende yol vermedim, korna caldi, bende direk kamiyon ile pesinden cekildim baya bir dolandik, allah var tutsaydim kesin osutururdum sopadan zengin gavat iste hepsi yavsak bunlarin, var ya bizim kizlarimiz erkeklikte bin ceker bu yumoslara

• avrupanın insanları maddeci para onlar için önemlli düşünsene

senin bir kedin olsa o kadının yaptıgını yapar mısın ?

o kedinin o rada ölecegini herkes bilir oradaki amaç bence farklı

0|0
    0|0
  • O değilde senin şu nick çok ilginç:D

almanca küfür mü o

zaten yurt dışının bu kanunlarını çok seviyorum

bizim burada olsa dava düşer saçma diye :D

0|0
    0|0
    • evet bir küfür :)

evet bizim burda düşer diye kimse başına gelen şeyleri dava etmekten kaçıyor. aslında türkiyede de var böyle şeyleri dava edenler. biz uğraşmaktan kaçıyoruz o kadar. adamlar uğraşıyo biz savıyoruz :)

Kızlar Ne Diyor 1

• hasta olursam dondurma firmasina dava acmayi düsünüyorum, üzerinde kisin abartarak yemeyiniz yazmiyor.

0|0
    0|1
Yükleniyor...