Selçuk inan mı ? bastian schweinsteiger ? hangisi daha iyi ?

Selçuk inan mı ? bastian schweinsteiger ? Bence selçuk daha iyi yorumlarınızı bekliyorum.

• Selçuk inan
    71% (5)50% (10)56% (15)Oy Ver
  • Bastian schweinsteiger
    29% (2)50% (10)44% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• saçma kıyaslamalarda bıktık. sabrimi messimi diye sorsan daha mantıklı olurdu

0|0
    0|2
    • ne eksiği var selçukun bundan

• bu adam çok mu iyi ortasaha ? xaviyle kıyaslanan selçuk bu adamdan daha iyidir net!

• fanatiksin iyi eğlenceler

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabi ki Selçuk soru mu bu:)

1|3
    1|1
  • Adamim schweinsteiger ya! Karsilastirma yapmiyorum ama adami ilk 12 yasimda falan gordum ve hala hastasiyim :D

0|1
    0|0
    • nasıl gördün ? almanyadamı yaşıyosun ?

• hayır,televizyonda ahaha :D böyle gülüyorum yanlış anlama sakın o anı düşününce komik geldi dedemlerde televizyonun karşısındaki halim canlandı bir an :D

• Sen böyle saçma kıyaslama yapmayı nerden öğrendin...Hakkaten merak ediyorum..

0|2
    0|0
  • bende galatasaraylıyım ama fazla abartmamak lazım:))

0|2
    0|0
    • neden miş ?

• barcayız zaten dişi aslan niye kendini küçük görüyon bu kadar?

• Selçuk inan abatılmıyor o şuanda barcelona tarafından izleniyor saçma gibi gelebilir ama gerçekten öle.

• schweinsteiger 'in Türkçesi ne?Almanca bilen arkadaşlar yardım etsin lütfen.Ben schweinsteiger kelimesini domuz çobanı diye biliyorum,doğrumu acaba?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Abi ne bu sorular biri çıkıp Selçuk´mu Xavi´mi daha iyi d,yor diğeri Dany´mi Piuqemi diyor neden böyle saçma sorular soruyorsunuz

1|0
    0|1
    • neden selçuk kötü oyuncu mu bastian kim?

• schweinsteiger değilde kız arkadaşı var Benim için o daha iyi :)

0|3
    0|0
  • bu kadar fanatik olma derim :) yeri geldiğinde doğruyu görebilmekte lazım ..schweinsteiger den bahsediyoruz.

0|2
    1|1
    • selçuktan ne üstünlüğü var ?

• yahu ne eksiği var bastian'dan selçukun söylesene ?

• en basitini söylüyorum. Fiziki üstünlük, dayanıklılık ok .

• saçmalama dünyanın en iyi ortasaha oyuncularından biri schweinsteiger, ayrıca selçuk bu yıl iyi değil geçen yıl daha iyiydi

0|0
    0|0
    • bu senede süper her maçta asist var nerdeyse, schweinsteider'den çok çok daha teknik ayrıca.

• Fenerbahçeliyim ama Selçuk İnan diyorum. schweinsteiger son zamanlarda pek iç açıcı oynayamıyor.

1|0
    0|0
  • Gs uçmuş bence o adam nerde selçuk nerde selçuk iyi olsaydı gsde degil münihde olurdu bilmem anlatabıldım mı?

0|0
    1|0
  • Şivan perver dedim

0|1
    0|0
  • Genel olarak bakarsak Schweinsteiger amaa son 2 seneye bakarsak Selçuk

0|0
    0|0
  • ikiside farklı mevkilerin oyuncusu yanlız

0|0
    0|0
Yükleniyor...