Kızlara soruyorum ayrıldıktan sonra karşıdakini düşünmeden eğlenebilir misiniz?

kızlar:

çocuğun sizi sevmekten başka hiçbir suçu olmadığı halde

bi çocuktan ayrıldınız ailenizi bahane ettiniz ona yalanlar söylediniz onun sizi deli gibi sevdiğini ve deli gibi aşık olduğunu biliyorsunuz

nedeni onu sevmediniz sevdiğinizi sandınız o size çok ilgi gösterdiği için değer verdiği için üstüne titrediği için onun yanındaydınız ondan ayrıldınız rahat olurmuydunuz gülüp eğlene bilirmiydiniz onun perişan olduğunu bildiğiniz halde gününüzü gün edebilir miydiniz?

Güncellemeler:
ben birini üzdüysem asla eğlenmeme bakamam karşımdaki hakettiyse bile hakettiyse ondan özür dilemem ama haketmediyse helallik isterim
siz çocuğa ümit verdiniz sonra onun bir suçu olmadığı halde terkettiniz hiç vicdan azabı çekmezmisiniz?

hiç birşey olmamış gibi hayatınıza devam edip eğlenmenize mi bakarsınız

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• anlattigin durumda sevmiyor konumdasin..yani sevmiyorsam umurumda olmaz..eglenirim..ha aksam eve geldigimde yada bos kaldigim musait bir zamanda belki aklima gelir..ama eglenirken degil..emin ol oda eglenirken seni nekadar sevdigini dusunmez..oda aksam yatmadan once falan dusunuyordur..zannetme ki o hic gulmuyo eglenmiyo..rahat ol..

0|0
    0|0
  • sevmiyosam eğer umursamaz olabilirdim yada vicdan yapıp azcık üzülebilirdim ama yinede herşeyden elimi ayağımı çekmezdim yani

0|0
    0|0
    • azıcık vicdan enaz 1 gün sürer demekki o bana hiç değer vermemiş

• maalesef öyle :( keşke herkes değer bilse

• keşke ama kimse bilmiyo işte :(

• ben edemem ama evet edebilirler

0|1
    0|0
  • sadece başlığı okudum evet

0|0
    0|0
  • hayir edemem

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünmüştüm bu senin vicdan sahibi olduğunu ve ona değer verdiğini gösterir o dalgasına baktı demek ki vicdansızmış

• beni terk ederse dogduguna pisman ederimmm :((((((

• onu yap kadınsın sonuçta ama ben kendime yediremem kimseyi kırmak üzmek istemem gerekirse ölürüm ama kimseyi üzmek istemem

• ben dün birinden ayrıldım sevmiyodum onu çıkmak için çıkmıştım birazda eski sevgilimi kıskandırmak için bugün kahkaha attım güldüm aklıma bile gelmedi sorunu görmesem uzun süre aklıma gelmezdi

0|0
    0|0
  • ayrıldıysam bitmiştir geriye bakıp kendimi üzmenin anlamı yok terk edildiğimde de terk ettiğimde de bu böyle oldu hep çıkıp eğlenceme bakmışımdır.

0|0
    0|0
    • ama sorun sende çocukta değil

• düşünsem ayrılmam zaten neyse uzatmaya gerek yok bence

• tamam teşekkür ederim gerçekten bütün bayanlar çok vicdansız bundan sonra hiç birinize acımıycam

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...