Kardio nedir? evde nasıl yapilir?

http://www.

Arladaslar 162 boy ve 68 kiloyum eve yeni alet aldim inanin ki cayima seker dokmeyeli kac sene oldu hatirlamiyorum bile beyaz ekmek tuketmiyorum cayi bile icerken tereddutdeyim hemen kilo alirim diye zaten aldiriyorda birtek zaaafim cikolataya dayanamiyorum dediysem yani kucucuk parçası bile yeterli maksat tadimlik olsun. kurabiyeler bile kilo aldiriyor diye yiyemiyorum ne sanssizim etrafimda herkes ayi gibi yiyor ben baka kaliyorum yoksa coktan 100 kiloyu gecmistim

porhit. com/Eliptik-Bisiklet, LA_1124-2. htmly
.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Eliptik çok etkilidir bunu yap ama dişarıda da kosmalısın çok etkili olur ikisi. Ama şöyle yapmalısın 3 dakika yürü 2 dakika koş yarım saat boyunca. Yemek yanında hiçbişey içme yeşilçay ve kahve iç metabolizmanı hızlandırır. Beslenmene dikkat et ama uzman görüşlerine uy. Bu sekilde istediğin kiloyı verirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kardıyo yag yaktırma demektır. kalbın hızlı calısmasına ve vucudun daha cok yag yakmasına sebep olur ve en basıt sekılde '' yuruyus yapmak'' en ıyı kardıyo hareketıdır. bu basıt ve eglencelı sporu haftada en az 3 gun mın 45 dk yapabılırsın :)

0|0
    0|0
    • Təşəkkür edirəm peki aldigim aletle olurmu hizlo hizli gidip kalb atışını hizlandirsam olurmu

• bu alet kollarını guzel calıstırır bacaklarında kaslanır ama vucudunun heryerı calısırmı bılmıyorum. yanı karnın ya da sıkayetcı oldugun bolgen neresıyse orayı calıstırırmı onuda bılmıyorum. ama pılateste kardıyo hareketlerı vardır onerırım fıtnessta vardır onerırım. yuruyus ve kosuda vardır onerırım.

Erkekler Ne Diyor 2

• Evde yapabiliceğin en basit ve maaliyetsiz kardio ip atlamak. 30. Saniyede falan ter su içinde kalıyosun. Bol bol su tüket. Şeker ve karbonhidrattan uzak dur.

0|0
    0|0
  • Kardio evde değil Dışarda açık havada yapacaksın evde yaptığın egzersiz olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...