Benle ilgilenenleri başkasının yanında görüyorum neden vazgeçiyorlar yanlış nerde

gelene aksi kıracak bir davranışda yapmıyorum ama bide bakıyorum başkasının yanında nasıl olmak gerekli terkedilmemek için

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl yani seninle ilgileniyorlar daha sonra sen onlara ilgisiz davranıyorsun sonra başkasına gidiyorlar öyle mi? Eee tabi geçti artık kaçan kovalanır savsatası. Önce ilgi gösterene senin de gönlün varsa ilgi göstermelisin yoksa kaçar tabi. Kimse kimseyi bekleyemez geçti artık senede 1 gün bile görsem aşkları maalesef :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bayan sayısı çok. Ee kusura bakmasınlar aptal bayan sayısı daha çok. O yüzden evli de olsa bakar, gider. Taş yerinde ağırdır, bayan daha da ağırdır. Bayan bayanlığını bilsin ilgisini geri çeksin. Zaten ciddi bir durum varsa herif olan bırakmaz. Herif olmayanla da ne işin var.

1|0
    0|0
  • genelde öylesine takılacak, boş vakitlerini beraber boş boş geçirecekleri, maksat zaman geçsin mantığıyla bir kız arıyorlardır. Ben yurtta kalıyorum ve hep bu muhabbetler var. Maksat zaman geçsin. O olmasa başkası farketmez onlar için. Senden güzeli olursa çekinmeden onun yanına giderler. Sadık olmazlar. Sıkılınca tekmeyi basarlar. boşver giden gitsin, gittiği gün herşey bitsin. Sıkıntı etme

0|0
    0|0
  • Otobüs durağı gibi bekleme,

belediye otobüsü gibi de herkesi taşıma.

0|0
    0|0
  • seni basamak olarak görüyorlar demek ki

0|0
    0|0
  • istediklerini alamadıklarındandır.

0|0
    0|0
  • Belki de çok soğuk geliyorsundur karşındaki yaklaşmaya çalıştıkça. Ya da tanındıkça hoşlanılmayan bir özelliğin vardır bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • paranoyadır o sen öyle sanıyorsundur az ilgi gösterseler seni beğeniyorlarmış gibi geliyordur Seninle ilgilenen bırakmaz zaten işini iyi yapar

0|0
    0|0
  • Sen gerekli birşeyleri göstermiyorsun Soğuksun bazı beklentiler vardır onları göstermediğin taktirde senden uzaklaşılar.

ama beklenti derken öyle kötü anlamda anlama aslında oda olabilir bilememki o kişinin senin hakkında ne düşünüyor.

0|0
    0|0
  • peki su soruya cevap ver sana acıklıyım sebebini sen onlara ilgi olarak napıyorsun ?

0|0
    0|0
  • ona güzel gelmediğindendir

0|0
    0|0
  • sen de onlara git biraz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya çok naz yapıp bekletiyorsun ya da seni beğendiklerini sanıyosun

0|0
    0|0