Arsen Wenger Şampiyon Galatasaray dedi peki ya siz?

Arsenal menejeri Arsen Wenger: Galatasaray Türkiye liginde şampiyon olcağını biliyor o bakımdan Cl ligine daha fazla önem verecekler dedi peki ya sizin görüşleriniz?

0|0
512

En İyi Kız Görüşü

• Yine GS şampiyon havası yaratılıp rehavet oluşturma telaşına düştü azizin medyası.Daha çok sular akar bu değirmenin altından durun bakalım.GS çok avantajlı ayrı olay. Ama her zaman söylediğim gibi GS'nin SNEIJDER'i varsa Fenerin Tahkim kurulu var, GS'nin drogba'sı varsa fenerin PFDK'sı var... Hele hele FATİH TERİM... GS'nin terimi varsa görüldüğü üzere fenerin MHK'si var. TERİM iyi hoca ve taktikle kazanıyorsa FENER hakem ile kazanır. Yetmez ki , o zaman fener hakemle kazanırken GS'yi de hakemler ile engellemek lazım. Hele bir de ÜNAL AYSAL var... Eeee GS'nin ÜNAL AYSAL başkanı varsa fenerin YILDIRIM DEMİRÖREN başkanı var. Şartlar eşit sayılır yani :)) fenere göre...Tüm bunlara rağmen SEFİLLERİ oynuyorlar ya işte buna çok gülüyorum hahahahaaa

4|8
    0|1
    • Fener hangi maçını hakemle kazandı Allah aşkına? Fener maç mı kazanıyor?

• helal olsun bilge hanım gerçekler ancak bu kadar güzel açıklanabilir.. kutluyorum sizi :)

• sağol can renktaşım

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah söyletmiş elin Fransızına,ne diyem :D

3|5
    0|1
  • dogru soze ne denır

3|1
    0|1
  • Doğrudur...

2|1
    0|1
  • bence üst olur :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• arsen wenger Türkiye liginde anadolu takımlarındaki oyuncuları tanıyormu acaba da böyle yorum yapıyor

0|0
    0|2
  • ona mı kaldi çoştarlık yapmak.

0|1
    0|1
  • bu sezon asıl hedef CL fatıh terım gıdebılecegı son noktaya kadar zorlayacaktır lıgde %40 50 performansla acık ara lıder GS zorlayabılecek bır rakıbı yok rahat sampıyon olacak gıbı gozukuyor

0|1
    0|0
  • doğru söze ne denir. hedefimiz şampiyonlar ligi şampiyonluğu

1|2
    0|0
  • Wenger bile hala 2000 senesinin etkisinde diyen fenevli arkadaşlar çıkarsa en güzel yerinizden öpüyorum sizi:)

1|0
    0|0
  • Bir fenerbahçeli olarak konusuyorum türkiyenin şu anda en iyi takımı

0|2
    0|0
  • Ben 4 sene daha üst üste şampiyon olacağımızı biliyorum.

1|1
    0|0
  • söyledi mi bilmem ama bence kafa buluyor . mayıs ta okuyun bu yazılanları

0|0
    1|0
  • bende Galatasaraylıyım ama hiç belli olmaz büyük lokma ye büyük konuşma derler...

0|1
    0|0
  • Doğrudur...

0|0
    0|0
  • Arsen wenger premier ligde şampiyon olsun önce burnunu sokmasın buralara

0|0
    0|0
  • Türkiye ligi umrumda değil,Fenerbahçe'de,Beşiktaş'ta,Canım Trabzonumda bizim kardeşimiz.Galatasarayın bir misyonu var arkadaşlar,bizim kuruluş amacımız Türk olmayan takımları yenmek.FATİH TERİM'i biliyoruz. yüreği vatan sevgisiyle doludur.Bu ülkenin yüzakıdır.Final için ölümüne mücedele edip zorlar.İnşallah finalden önce Barcelona denk gelmez..CENAB-I ALLAH'IM GALATASARAYIMIN YANINDA OLUR İNŞALLAH.

3|5
    0|0
Yükleniyor...