Duygularınız değişir miydi?

Diyelimki hoşlandığınız kız veya erkek var ilk defa buluşçaksınız ve güzel bi sakın sessiz bi cafede oturdunuz ve konu açıldı karşı taraf güldü ve ne görelim dişlerinde maydönöz parçası :) duygularınız değişirmiydi?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Değişir. Çünkü ilk buluşmayı, sıradan bir buluşma olarak görmüştür..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aptal nedenlerden dolayı duygu değişimi olacaksa en başından bitmeli bence :)..gel buraya aç ağzını derim peçeteyle silerim dişini ne olacak yani insanlık hali ..konuşurken etrafa tükürük saçma yeteneğim var ve bunun ardından utanmak yerine aman pardon yağdırdım biraz diyip gülebiliyorum ..fazla kasmaya gerek yok bence :)

0|0
    0|0
    • Sen işi mizaha döküyorsan o ayri bende miAha dökerim.merak ettim yazdim bole bi vakayla karsilasmadim ama eminimki kiz yada erkek bole durumda kalanlar bu yorumlarini yutarlar:)/)

• böyle olmalı bence mizaha dökmek hangimiz yaşamadık ki bu tarz şeyleri utanıp sıkılmaya gerek yok bence :)) ..kimin yutup yutmayacağını bilemem ama ben yazdığımı yutmam :))

• ilk buluşmaya da bi heryerine bakarak gelsin canım..değişebilirdi

0|0
    0|0
  • yo.insanlık hali

0|0
    0|0
  • Gülümserr ve dişlerini temizlerim:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• dugularım değişmezdi, görmezden gelirdim daha aramızda pek samimiyet olmadığı için bir şey yapmazdım. ama bir şey yeyip içerken falan oradan gitsin diye yada kendi farketsin temizlesin diye içimden geçirirdim her gördüğümde.

0|0
    0|0
  • olur insanlık hali ama yüreğini sevmişsin yürek dertmi eder

0|0
    0|0
  • Niye değişsin insanlık hali olabilir ve kendisine de söylerim dişinde bişey var diye :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...