Mantıklı mı bu?

Sevgilim üniversite öğrencisi ve facebook'ta arkadaşları arasında sınıfından kızlar var ve bu bahsettiğim kızlarla hiçbir sohbeti selami sabahı yok. SADECE sınıf arkadaşı diye listesinde varmış. Sordum öyle diyor. Eğer bir sohbeti olsaydı listesinde olmasına birşey demiyeceğim ama böyle mantıklı gelmiyor bana. "Sınıftan arkadaşım o halde listemde durmasının bir sakıncası yok, ama biz hiç konuşmayız tanımayız birbirimizi" Mantıklı mı bu?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• sen listendeki herkesle konuşuyor musun ki. arkadaşı sonuçta tabi ki arkadaş listesinde olacak. pek samimi olmasalar da belki bi ihtiyacı falan da olabilir.

0|0
    0|0
    • Listemdeki herkesle konusmuyorum bu dogru ama gecmiste yada zaman zaman konusutugum oluyor ve en önemlisi taniyorum bu insanlari ve daha önce birseyler paylasmisiz. Ama sevgilimin hicbir paylasimi yok bu insanlarla

• sınıf arkadaşı daha ne paylaşımı olacak hergün birbirlerini görüyorlar sonuçta.

Erkekler Ne Diyor 3

• GUVEN. Güvence yoksa ilişkide yok. Eger onun seni sevdigine inanıyorsan ve gercekten sevdigini düsünüyosan güvenmek zorundasın.

0|0
    0|0
    • Güvenmedigim icin yapmiyorum bunu sadece mantikli bulmuyorum

• Mantik üretebilmen icin güvenmen gerekiyor.

• mantıklı sayılır

0|0
    0|0
  • Evet mantıklı neden olmasın ki :) Normal bişi gayet .

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sahsen reelde sık sık görüşmediğim kişileri sanalda da pek tutmayı tercih etmıyorum.

Ama arkadasın doğru söylüyor olabilir.Çoğu insanda durum böyle ozellikle genc kesimde.

0|0
    0|1
  • Mantikli tabi.

0|1
    0|0
  • Eğer doğru söylüyorsa üstüne gitmeye devam edersen senden soğur bu ne güvensizlik diye Ama eğer seni ayakta uyutuyosa geçmiş olsun

0|0
    0|1
  • Olabilir mantıklı. Konuşman gerekmiyor. Sonuçta sınıf arkadaşın. Belki bir gün ihtiyacın olucak bişey soracaksın okulla, sınavla dersle ilgili.

0|1
    0|0
Yükleniyor...