Sizi bir kız yemeğe davet etse ne düşünürsünüz daveti redetme veya kabul etme sebebiniz ne olur

sizi bir kız yemeğe davet etse ne düşünürsünüz

Güncellemeler:
davet eden kız hakkında düşünceniz ne olur

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Kesene bereket derim :)))

Hiç bir art niyetim olmaz, kız ile aramızdaki ilişkiye bağlı olarak saygı duyarım kendisine. İkili ilişkilerde her konuda eşitlikten yanayım, bir erkeğin yemek daveti ile kadının yemek daveti arasında hiç bir fark yoktur.

0|1
    0|0
  • Merhaba,

O Kız Ne Şekil Olursa Olsun Yemeğe Davet Etmesinden Ziyade, Acaba Düşüncelerini Paylaşmak İçin mi Böyle Bir Ortama Gerek Duydu ve Düşünceleri Ne Diyerek Kabul Ederim,

Not-Tabi Hesabıda Onun Ödemesi Şartıyla :P

0|0
    0|0
  • yanlış birşey düşünmem kendisini yalnız hissettiğini guvenılır bırıne ıhtıyaç duydugunu (sevıyelı olarak) bana güvendığini kendisine yakın hissettiğini düşünürüm cok önemlı bir işim yoksa kabul ederim

0|0
    0|0
  • niye neden dye sorarım

0|0
    0|0
  • kizin kim olduguna bagli, ve na bir dusunce icinde olduguna bagili. yemege cikilir bence, ama dedigim gibi kizin kim olduguna bagli

0|0
    0|0
  • niye olmasın ya yemek yicez ne var ki bunda

0|0
    0|0
  • Herşekilde beni arzulayan birisidir. O sebepten güzelse giderim değilse reddederim.

0|0
    0|0
  • Üslubuna göre..

0|0
    0|0
  • beraber vakit gecirmek istedigini :) bir cok seyde anlasıla bilir tabi

0|0
    0|0
  • anında kabul ederim ama teklif eden olmadı :D

0|0
    0|0
  • Yakışıklı adamım,etmesi normaldir.Kafa yapıma uyuyorsa yemeğe çıkarım.

0|0
    0|0
  • normal bişi olmaz nerde yemek

0|0
    0|0
  • giderim ama yemek parasını ben öderim :)

0|0
    0|0
  • bir kız mı benim istediğim bir kız mı? büyükçe bi FARK VAARRR...

0|0
    0|0
  • kabul ederim koşa koşa

0|0
    0|0
  • hoşlanmadığım bir kızsa bahane bulurum bu akşam gelemem gibi bişeyler söylerim kızlar böyle durumlarda mesajı alıyor hemen.

0|0
    0|0
  • tatlı bebek gibi bi kızsa kabul ederim sora evlenirim

0|0
    0|0
  • davete icabet edilir :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben de merak ediyorum boyle bibteklifte bulunacam arabayla alip birakacam kabul eder mi bilmiyorum... edin bence zaten edersiniz iyi kalplisiniz😉

0|0
    0|0
Yükleniyor...