Beyler güzel kadın mı yoksa zeki kadın mı?

Hepimiz güzel olmak icin ugrasıp duruyoruz ama sizin icin ne kadar onemli bu zeki olmamız dahamı cok etkiler sizi? bir kıza dıs gorunusu guzel diyemi asık olursunuz yoksa kisiliginden zekasindanmi? hayalinizdeki kadını anlatırmısınız?

0|0
221

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• ablacım tabiki güzel kadın diyecek çoğunluk zeki olursa nasıl istediği gibi at koşturacak bakıyorum bu sitede yüzlerce bayan erkek arkadaşım niye mesaj atmıyor ne yapmaya çalışıyor beni sex objesi olarakmı görüyor. bayanlar bu yazdıklarım gerçekleriniz malesef çok süslenmek yerine biraz zekanıza yönelin emin olun daha mutlu olacaksınız. bu yazdıklarımdan kimse alınıp kırılmasın lütfen kendimce doğru bildiklerimi yazdım

1|0
    0|0
  • Merhaba,

Güzel Kalp ve İyi Bir Akıl Diyerek,

1|0
    0|0
  • Amaca bağlı olarak değişir. Gecelik ya da geçici aşklar için güzellik yeterlidir. Uzun vadeli bir ilişki için ise biraz da kafası çalışsın isterim.

Ancak, güzel olsun ama herkesin dikkatini çekecek kadar değil, zeki olsun ama benden çok değil. :))

0|0
    0|0
  • Doğruyu söylemek gerekirse dış görünüm önemli ama zekaya önem veririrm. Benden zeki olması bile benim için sorun olmaz beni mutlu eder.

1|0
    0|0
  • bir kadında önemli olan dış güzelliktir.hiç kimse çirkin birine sırf kişilik ve zekasından dolayı aşık olmaz.

2|0
    1|0
  • dış güzelliğinden etkilenirim ama iç güzelliğinden hoşlanırım.

biraz güzel birazda zeki olsa daha iyi

1|0
    0|0
  • yatakta güzel işte zeki kadın :)

0|0
    1|0
  • bence güzellik geçici ama zeka bakidir ;) ayrıca çirkin kadın değil bakımsız kadın vardır fikrini savunuyorum.onun için cevabım ve tercihim her zaman zeki kadın dan yanadır..

1|0
    0|0
  • bir kere bütün kadınlar zekidir ayrıca zeki kadın zaten kendini dünya güeli gibi gösterebilir karşısındakine zekasıyla yani zeki kadın daha çok etkiler bu yüzden de zeki kadınlar çok tehlikelidir

0|0
    0|0
  • kişilik bozuklugu olmassın gerisi no sorun:)

0|0
    0|0
  • zeka ve kişilik önemli tabiki ama sırf zeki diyede ucube gibi biriyle olamazdım. Manken gibi güzel değil tabi ama biraz göze hoş gelsin yani

0|0
    0|0
  • ben hiç ikisi arasında tercih durumunda kalmadım.. şükür,hepsi fazla zeki, akıllı ve güzel kızlardı.. diğer arkadaşlara başarılar dilerim ben

0|0
    0|0
  • 2sindende abartılmayacak kadar olması kafi

1|0
    0|0
  • Güzel kadın... Bir kadında 2sini bir arada bulmak büyük sıkıntı zaten. :)

1|0
    0|0
  • kendine baksın kişisel olarak da kendini geliştirsin yeter

0|0
    0|0
  • Zeki olsun arkadaş, beyinsizler çekilmiyor.

1|0
    0|0
  • bu kadınlar hem güzel hem zeki olmaz mı :D

1|0
    1|0
  • ikisi de canım

0|0
    0|0
  • paralı kadın :!

0|0
    1|0
  • nefes alan kadın

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzel olmaya çalışılır ama zeki olmaya çalışınmaz. Zekiysen zekisin işte :D

0|0
    0|0
  • hem güzel hem zeki olamaz mı secmek sart mı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...