Sevgililer Günü'nde bana hediye almasını istemediğimi nasıl söyleyebilirim?

Merhbalar ks üyeleri sevgililer gününde hediyeleşmek artık kurumsallaşmış benim sevgilimin bu ara paraya ihtiyacı var hediye alablçak drumda ama yine de biraz sksik ben hediye alması yerine o paranın kendinde kalmasını istiyorum sizce ına bunu nasıl soylyym ya da söylemeli miyim cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bir gül bir çift söz yeter de anlamı çok derin bu kelimenin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• birak alsin icinden geliyorsa oda yapiyordur kendi hesabini kimse kaldiramayacagi yukun altina girmez.. hevesini kirma cocugun oda oyle mutlu oluyordur

0|0
    0|0
  • bir erkek için bu çok zor bir durum ona sevgililer günün yahudi adeti olduğunu ve bu adetten hoşlanmadığını hatta tiksindiğini söyle ve belli et ilk tanışma günümüz benim için çok daha kıymetli ve daha önemli filan de onu sevgililer gününden soğut

0|0
    0|0
  • Bu sene farklı bir şey yapalım sevgililer gününde senin hediyen ben, benim hediyem ise sensin. de

0|0
    0|0
  • sevgililer gününde sevgiline şu fotodaki kızı götür ona

0|0
    1|0
    • Sevgilim o fotodaki kiza her gun sahip ve baska kimseye ihtiyaci yok tasalanma

• fotodaki kızın sen olmadığını söylesem link

• pardon yanlış atmışım link , link , link daha istersen atabilrim :D kızın isminide verebilirim hangi ülkeden olduğunuda merak edersen cevap atman yeterli

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...