Necati Şaşmaz'yerinde olsanız bu teklife bu rolü oynarmısınız?

Bir travestinin hayatını anlatan biyografik bir filmde siz Necati Şaşmaz olsanız 2 milyar $dolarlık teklif gelse oynarmısınız? 10 yıllık mafya babası rolünü bırakıp, travestiyi oynucaksınız...

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• parayla alakası yok ki o işin oyuncu kafası farklı ben olsam oynarım çünkü bu şekilde sadece bu rolu yapabiliyorum başka bir rolde oynayamaz imajı oluşurdu oyuncununda en büyük korkusudur bu bir karakterin üstüne yapışması eğer gerçekten oyuncu ise oynar

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• bence kabul etmemeli çünkü kurtlar vadisinde oynayarak bazı kişilerin gözünde çok karizma güçlü insan filan görünüyo travesti olarak oynarsa herkesin gözünde birden küçülür bilinir ki türkiyede insanlar dizileri filmleri sanki gerçekmiş gibi yorumluyolar o şekilde bakıyolar düşünün benim için üzülme dizisinde ölen Ahmet karakteri için yapılan sahte mezara bile dua etmeye gidiyolarmış

0|0
    0|0
  • kıl oluyorum adama yaa bildiğin kasıntı

0|0
    0|1
  • oyunculuk odur işte

0|1
    1|1
  • gerçekten böyle bir teklif varmı

0|0
    0|0
  • 2 milyar dolara or..pu rolü bile oynarım ne diyosun :D

0|0
    0|1
  • asla oynamam onun kafalarda oluşturduğu agır abi profilini kimse değiştrmek istemez

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• 9999999 milyar € verseler oynamam

0|0
    0|1
  • gürkan uygun(memati) kaç sene önce mehmet ali erbil ve yalçın menteşin oynadığı tatlı kaçıklar dizisinde taytı giyip spor salonunda aerobik hocalığı yapıyordu.kaç sene sonra ise mafya rolündeydi.gerçek tiyatroculuk budur.gerek mafya gerek travestiyi oynar.ama necati şaşmaz bunu yapamaz o gerçek bir oyuncu değil mafya kalıbına oturtulmuş türkiyenin bu adamın başka rolünü kabullenemeyeceği biridir.

0|0
    0|0
  • 2 milyar $ ver o adam travesti olur oynar :P

0|0
    0|0
  • oynsın ilk ben izliycem kasıntı herif. orijinal mafya sanıyo kendini.

0|0
    0|0
  • 2milyar dolara o. kadin rolu bile oynarim :P

0|1
    0|0
  • 2 milyar dolara travesti bile olur ne diyosun

0|1
    0|0
  • kadir inanır bile elbise giymişse polat alemdar kim ulan ben deli kadir

1|0
    0|0
  • 2 milyar dolara kimin ihtiyacı varki :)

0|0
    0|0
  • parayı seven biriyse oynar, sevmiyorsa oynamaz

0|0
    0|0
  • Hatırla onu; Komser Şekspir ve Kadir İnanır...

0|0
    0|0
  • kardeşim, aklı başında bir yönetmen eğer filimine inanıyorsa zaten N. Şaşmaz'a böyle bir rol vermez.

0|0
    0|0
  • Onun yerinde kim olsa kolay kolay oynayacağını sanmam.. Bi imajı var sonuçta adamın.. Gerçi komedi filmlerinde oynamak istediğini söylemişti ama ben yinede dizinin devam etmesini istiyorum onunla..

Ben olsam kesinlikle oynamam :)

0|0
    0|0
  • mafya babası rolunde oynuyor

mayfa babası değil. elbette o role girer

0|1
    0|0
  • necati şaşmaz olsam oynarım.. musa uzunlar olsam, iskender den sonra kabul etmem ama

0|0
    0|0
  • hayatta oynamam kendi yerimde de oynamam

0|0
    0|0
  • adam on yıldır vadide oynuyor ne 2 milyarlar kazanmıştır o varya.. oynamaz yani

0|0
    0|0
  • Bu oynamam diyenler ın matematıği kesın zayıf milyar dolar ne demek farkında değiller galiba o paraya neyse demıyorum bırşey

0|1
    0|1
  • Hepiniz O paraya ... dıddırıdıtdıt DIT DIT

0|2
    0|0
  • hiçbi türlü etmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...