Tek başınıza alışverişe çıkar mısınız?

Arkadaşlarınız olmadan alışveriş merkezlerine veya cafeye gider misiniz? Tek başınıza gezmekten zevk alıyor musunuz?

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Nefret ederim o yüzden tek giderim, ne alacağımı önceden kurmuşumdur zaten maks 30 dakika. o da tek mağazada değil. Eğer ilk girdiğim yerde bulursam işte demesei falan maks 10 dakika. temiz.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• gezmem çünkü diğer insanlar arkadaşlarıyla ve sevgileriyle gezince mutsuz oluyorum zaten arkadaşım yok gezeyim

1|0
    0|0
  • nadir de olsa giderim tek.

1|0
    0|0
  • evet çıkarım hep çıkarım mesela bugün de çıktım öyle baktım. bakmaz olaydım Zaraya neler gelmiş öyle yeni sezon olarak ya çok iyilerdi. halen kafamda kaldı alsam mı almasam mı diye. keşke çıkmasaydım ya :)

1|0
    0|0
  • genelde tek takılırım zevkli değil

1|0
    0|0
  • Alışverişimi tek başıma yaparım. Gezmeyi arkadaşlarla. Tek başıma gezmeyi sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • tek gezerim evet. hatta etrafıma mutluymuşum gibi tebessüm de ederim ama içim kan ağlar :(

1|0
    0|0
  • çıkarım daha iyi olur hemde

1|0
    0|0
  • arkadaşımla en güzeli. zevk veriyor

1|0
    0|0
  • gecen gun takıldım alış verişe gittim hic bişey aşamadım tutukluk oluyor valla

1|0
    0|0
  • efet bn cok zevk alırım kafa karıstıran kımse yok yanmda

1|0
    0|0
  • bazı zamanlar belki

1|0
    0|0
  • aklımda birşey almak varsa tek giderim. öylesine dolaşmak için gidersem arkadaşlarımla giderim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• arkadaşlarla olmanın da yalnız olmanında ayrı keyfi var bence bazen kimseyi çekecek halim olmaz yalnız çıkarım alışverişe gezmeye bazende yalnız olmak istemem etrafımda insanlar olsun isterim

1|0
    0|0
  • baslikla sorunun icerigi farkli? tek basima alisverise cikarim..hatta mumkunse tek cikarim..baskasi ile birlikte alisveris yapmayi hic sevmem..ama gezmek icin yani vakit gecirmek icin alisveris merkezine cafeye sinemaya v.b. gitmem..hic zevk almam..

1|0
    0|0
    • Nasıl farklı? Başlık ile içerik?

• tek bi cafede gidip oturamam ... alısverisede tek cıkmayı pek sevmem yanımda arkadaslarımın olmasını severim yakısmısmı yakısmamsmı fikir verirler en azından :)

1|0
    0|0
  • hep tek cıkarım kimse benmle gelmiyr, ne kızarkadslrm, ne erkekarkadslrm , ne ailem..p.ç gibiim alısverste iğrenc bişii

1|1
    0|0
    • Ay kıyamam sana :(

• ben soruorm inanıorm eve gidiorm bi bakıorm berbat kadınlar kıskanc olms arkadsn bile begendgni alma dio almıosn 2gün sonra onun üzerinde görüosn

• Hep böyle kadınlar zaten. Erkekler daha güvenilir bu konularda.

• ben zevk alırım:)

1|0
    0|0
  • ben alışverişe tek çıkıyorum zaten .. arkadaşım vs olunca hadi gidelim yoruldum bilmem ne çekemem yani . en iyisi tek çıkmak .

1|0
    0|0
  • ben alışverişe tek çıkarım genelde.. kendimi daha rahat hissediyorum. ama tek başına kafede oturulmaz..

1|0
    0|0
  • Tek başıma yapıyorum zaten ve sevmem kalabalık gitmeyi.

1|0
    0|0
  • Genelde arkadaslarimla çikarim alisverise.

1|0
    0|0
  • evet çok severim ve gayet keyif alırırım.bazen yalnız gezmek çok iyi kafa dinlendiriyor.

1|0
    0|0
  • Genelde tek başıma çıkmayı tercih ediyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...