Aylarınızı veya yıllarınızı verdiğiniz insan artık başkalarıyla konuşursa

Bir zamanlar en değerlisiydiniz gece gündüz hep konuşurdunuz herşeyinizi bilirdiniz ama artık iletişim koptu artık başkasıyla konuşuyor mesela faceye falan baktığımda da gecenin bir yarıları giriyor yani gece boyunca artık başkalarıyla konuşuyor ama önceden benimle konuşurdu. 2 yıl oldu ama artık yok o eski kız zoruna gidiyor insanın artık el gibi davranıp başkalarını canından çok sevmesi ne yapmalı ki böyle durumda başına gelmeden de ne karar anlarlarlar ki insanlar bu durumu orası da ayrı

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• hatunun biriyle başka bir hatun hakkında bolca dedikodu yapıyoduk hatunu yerden yere vuruyodu aramızda çok iyidi ama 2 yıldır letişimi kestim ben facede hatun dedikodusunu yaptığın hatunun resminin altına canım bensiz nereler gittin gibi şeyler yazmış..

Lan valla bizden korkulur ben bunların arasını bozarım arkadaş sinir olurum böyle tiplere

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• valla bırak defolsun gitsin.bende bazılarına öyle yaptım işe yarıyo gerçekten.sonra kuzu gibiyanına gelir.bekle ve gör.başka yapableceğin birşey yok bu durumda.ben olsam asla taviz vermezdim.

0|1
    0|0
    • artık ben de öyle yapıyorum zaman ne gösterecek bakalım çok teşekkürler

• seni sevse bu şekilde davranmazdı. ona davranıştan hoslanmadığı ve devam ederse onun hayatında olmayacağını söyle. bırak o düşünsün. kaybeden o olsun:)

0|1
    0|0
    • artık kaybetmekten korkmuyor insan nerde mutlu olursa yüzünü oraya çevirir o artık başkasında mutlu besbelli...

• İsteklerim olursa güzel bir yerlerde görürse işte o zaman kimi kaybettiğini görecek evet çok teşekkür ederim

• rica ederim umarım çok mutlu olursun:)

• başıma çok geldi..çok acı bişey..ama işde acı çoğaldıkca insan uyuşuyor...

0|1
    0|0
    • ne zaman oldu size geçti mi peki nasıl başettiniz

• geçmiyorki aylardır bu durumdayım..bakalım bekliyorum sabırla...profiline bakmamayı dene biraz..

• artık girmemeyi veya dondurmayı düşünüyorum kendime eğlenceli uğraşlar bulmayı düşünüyorum keman kursu gibi

• O yüzden kimseye bir şeyimi vermem, hele zaman kavramıysa son derece pintiyim namıssızım.

0|1
    0|0
    • bilemiyosun ki böyle olacağını güveniyorsun ama işte birgün geliyor sana sırtını dönüp başkasına gülmeye başlıyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...