Bunlara sizde delirmiyormusunuz?

mesaj atıp benim atmama engel olanlara soruyorum...brine mesaj yazıp cevap bekliyorsanız mesaj bölümlerinizi sadece arkadaşlar cevap verebilir olarak ayarlamanızdaki mantığı anlayamıyorum...bana mesaj yazıp bunu yapanlara ayrı bir antipatim oluşuyor..ekleyeceğim varsada eklemiyorum..şimdi herkes mesaj ayarlarını kontrol edip ya açsın yada başkasına mesaj atmasın...sizde buna delirmiyormusunuz..bunu yapan insanlar sizce niye yapıyorlar..amaç delirtmekse başarılı oldular..siz ne dersiniz?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba fermilla.

Onlar Zafer Kazanan İnsanlar, Hayallerinde, Yaptığı Şeyden Grur Duyuyor Olmalılar, Hatta

'İşte Bu'' Deyip Ayağa Zıplayanlarda Olduğuna İnanıyorum,

Beyinlerinde ki Ergenlik ve İçlerindeki Ego Şekeri Yalayan Çocuk İle Mutluluklar Dilemekten Başka Çare Yok,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu tür durumda vermek istediğin cevabı profiinde "hakkımda" olan kısma yazabilirsin; çünkü %50 ihtimalle neden cevap vermedin diye 2'inci kez profilini tıklayacaktır. :P

0|0
    0|0
    • oraya çok yazdım..sanırım kimse okumuyor..soru olarak sorayımda yeni üyeler belki bilmiyorlardır ayarlar bölümünü bilmeyen çok varmış..burdanda bunu öğrendim.

• Bu kadar stres yapmanıza ne gerek var. Herkese cevap vereceğim diye kendinizi helak etmeye ne gerek yok.

• öyle ama insanlara saygım var..kibarca cevap yazmak istiyorum..o yüzden..saygımdan oluyor.

• Yönetimin bildirmemesi diyorum. Yeni üye olanların özellikle böyle bir şeyden haberi yok. Mesajlar bölümüne küçük bir yazı olarak uyarı konulabilir.

0|0
    0|0
  • beyinleri az çalışanlar diyoruz onlara.

0|0
    0|0
  • ahhh ahhh

bir kadını en son ne zaman delirttim hatırlamıyorum bile

eaaaa

en iyisi sana bir mesaj atıp arkadaşlarım harici mesaj gelmesini de engelleyeyim

ya tamam tamam belki kadınları çıldırtmak delirtmekle ilgili isteklerim farklı ama

ne yapayım bu kıtlıkta bununla idare edeceğim artık

0|0
    0|0
  • öyle bişey olduğunu bilmiyordum bende nasıl acaba nasıl ayarlanır :(

0|0
    0|0
  • bu ne sinir sakin ol celallenme iyiki sana mesaj.falan atmamışım yoksa baksana bi

0|0
    0|0
  • katılıyorum sana bı kac sefer denedım dedıgın gıbı karsılastım ondan sonra hıc arkadaslık yollamadım mesajda atmadım topıklere yazıyorum cansıkıntısından sonuna kadar hak verıyorum sana

0|0
    0|0
  • valla ben öyle şey yapmıyom..yapsamda mesaj ayarları nerden bilmediğim için

0|1
    0|0
  • mavi olmanın avantajları..

günlük 5 mesajdan fazla gelmez..

0|0
    0|0
  • hii . fermillla sende hep böle garip sroular soruosun valla

0|0
    0|0
  • fermilla sen dünyada teksin tek;)başka fermilla yokkkk

0|0
    0|0
  • Bir kaç kez oldu. Ciddiye almadım. Ulaşmak isteyen başka yol bulur.

0|0
    0|0
  • ego bunlar ego takma

0|0
    0|0
  • haklısın o neyse sende o olmalısın

0|0
    0|0
  • Açık benim

madem çok mesaj atmak istiyorsun bana at :)

0|0
    0|0
    • mesaj atıyor cevap bekliyor...yoksa mesaj atmak istediğimden değilki

• haklısın küçük hanım kesinlikle, hiddetlenme ama azıcık sakin:)

0|0
    0|0
  • Çok kafaya takıyorsun...

0|0
    0|0
  • Sakin ol şampiyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kimseyi delirtmek gibi bir amacım yok (Sanılanın aksine)... Yoğun mesaj trafiğine tutulacağımdan değil de ne bileyim ekleyenlerle konuşuyorum yetiyor... Bir de saçma sapan insanlar yazacak oluyor uğraşasım olmuyor... En azından profilim gizli değil...

0|0
    0|0
    • senle ilgili değil...bana yazan kişi cevap bekliyorsa açık olmalı yani...sen kimseye durup dururken yazmıyorsundurki..

• yazsan cevap beklesen açarsın..bunu kızlar yapmıyor zaten..geneli erkekler..bide akıllıyız diye geçinirler:))

• Ne diyeyim vardır bir olayları...

• Benim mesajlarda sadece arkadaşlara açıktı , seninki gibi problem yaşamadım dolayısıyla ama şimdi açtım;

bakalım ne olacak :)

0|0
    0|0
    • benim herkese açık..ama mesela biri bana mesaj atıyor..sonra cevap bekliyor..yazıyorum mesajı bir bakıyorum gönderilmiyor...

• Ne yaptığını bilmeyen şuursuzlar onlar :) deli de ederler, kliniklik te , bu çağrını duyarlar umarım :D

• inşallah:))

• Evet aynen bende sinir oluyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...