Yayınevine vermeli miyim?

biraz önce çok değerli bi arkadaşdan cesaret aldım yazdım ama kimseye okutmadım.. biraz çekingenim.. yaşanmış bi aşk.. gerçekten beğeni olursa yayın evine verebilirim... lütfen dalga geçmeyin benim için önemli samimi cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler...

adı RUMEYSA.. rum kızları kadar güzeldi..gözlerinin yeşili yüzüne ay gibi yansıyan henüz 17 yaşında güzel Rumeysa.. naif.. bir o kadar nazik.. bembeyaz karların üzerinde açan kardelen gibi.. kalbine aşkın zerresi dokunmamış.. nur ' unu kaybetmemiş Rumeysa.. bilseydi hiç yanmazdı.. hiç tutulmazdı.. nerden bilebilirdi ki birgün otobüsde yanına oturan o genç delikanlı hayatının bütün anlamını kendisiyle dolduracak.. imkansız bir aşkın kanlı elleri ona dokunacak.. gencin simsiyah gözlerinde kaybolacak.. sadece camdan cama yazılan kücük notlarla başlayan bir hikaye bu...

0|0
515

En İyi Erkek Görüşü

• Yayın evlerine kitap vermek eskiden mantıklı idi. Ama şimdi versen bile bir yerde sorun çıkartırlar bu da senin azmini kırar. Öncelikle yazı yazmak istiyorsan haber sitelerinde, kendine ait açabileceğin web sitelerde yazılarını paylaşmanı tavsiye ederim. Yazına gelince, ufak tefek hatalar dışında güzel olmuş. Bu yönünü geliştirebilirsin. Gayet de güzel yazarsın. Amaç yazılardan para kazanmak ise, bunun daha farklı yöntemleri var. Sanal sektörde para ile yazı yazmak kadar kolay bir iş yok. Geliştirmek adına yapacaksan da dediğim gibi, haber sitelerinden yararlanabilirsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• bence önce bir blog sayfasi kor orada yayinla artik internet cagindayiz yayinevlerinde calma durumlari bile var.Sana ise yaramaz deyip biraz degistirip.Oluyor bazi seyler bazen..

0|0
    0|0
    • nasıl yapacağımı bilmiyorum :s

• blog acmak cok kolay googleden arastirsan bulursun google araciligi ile yap zaten önce üye ol sorna orasi yönlendiriyor seni.

• Tutması zor.Yayın evi para kazanmak icin basar ama satmaz kanımca :/ Ama ben okurum sen bastır:)

0|1
    0|0
  • yau kardeşim herkes veriyor sende ver yada bir blog aç ünlülere adresini gönder twitterda yaysınlar sen bilirsin ;)

0|0
    0|0
  • sayın yazar öncelikle kitabınızdan bir bölümü burda bizimle yayımladığnız için teşekkür ederiz..

yazdığın yazının iyi veya kötü olduğunu şuanki ruh halinin dışında (yani başka bir gün) yazdıklarını tekrar okuyarak ölçe bilirsin :)

0|0
    0|0
  • Gırıs bolumu güzel bende ıstıyorum

0|1
    0|0
  • okumak ısterdım ya

0|1
    0|0
  • bi yazarlık kursuna gidebilirsin geliştirmek için bence ama önce bol bol okumalısın

0|0
    0|0
  • ben yayıncı kurtuluş çetin değerlendiricem bunu.

0|0
    0|0
  • zülfü livaneli- mutluluk - meryem

0|0
    0|0
  • verdin mi kız yayınevine, okuyabilmek isterim :)

0|0
    0|0
  • Rum kızları nalaka

0|0
    0|0
  • çok güzel ama sen şu ana kadar kaç kitap okudun?

0|0
    0|1
    • sayısını bilmiyorum neden ki ?

• rumeysa aşkla ilgili sanırım onu anlarımda ama korku olanı okumak isterdim genelde ruh halinin oluşumunu yansıtır az bir bölümünü yazsana yada email at

• iletişime geçelim beyeneceğine eminim.. ekle beni

• çok klişe duruyo. hepsini okumadan bişey diyemem.

0|0
    0|1
    • konusu farklı klişe gibi duruyor ama değil

• sadece aşk yok işte ben 2 tane yazdım.. dierinin tutacağından daha eminim..

• eğer destek almak istersen burdayım

• bişi dicektimde bende kalsın güzel kardeşim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İnternette amatör senaryoların/hikayelerin paylaşıldığı siteler var onlardan birince yayımlayabilirsin.. Ordakileri okudukça kendi yazdığınada ordakilerede eleştirisel bakabilirsin..

Açıkca söylemek gerekirse girişinden hoşlanmadım aslında klasik bi giriş olmuş beğenilip beğenilmemesi insanların aşkın içine ne kadar girmek istedikleriyle alakalı bi durum genelde lise çağındaki kızların beğenebileceği birşeye benziyo tabi öylede olmayabilir sadece girişten net bi sonuç çıkarmak mümkün değildir..

Ama yayınevine vermende sakınca yok bence bişey kaybetmezsin.. Kitaplar hakkında yorum yapabildiğin tavsiye alabildiğin biri varsa edebiyatla ilgilenen önce onunla paylaşmanda fayda var..

Birde ne sıklıkla kitap okuyorsun ve ne tarz kitaplar okuyorsun merak ettim?

0|0
    0|0
    • kişisel gelişim, roman, ve gerilim..

• Benim fikrimce kişisel gelişim kitaplarını bırakmalısın insanları ileri taşımaktan çok geriye döndürüyolar okuduğun romanları iyi seçersen onlarda da kişisel gelişim notlarını bulabilirsin zaten..

• link

bu siteyi önceden takip ediyordum çok güzel senaryolarda vardı çok berbatlarda şuan nasıl bilmiyorum pek ama burda yayınlayıpta sonradan kitap şekline dönüştürülen senaryolarda var. Kullanmasını bildikten sonra insana çok güzel şeyler katabiliyor.. Şiir yazmaya burda başlamıştım bi kaç arkadaşın verdiği cesaretle ve 2 yıldırda yazmaya devam ediyorum.. Aynı şekilde hikaye yazmayada burda başladım..

• çok gsl olcağa benzyr yılma inşalah kitapçılarn raflarında görmek dileğiyle kitabını :)

0|0
    0|0
  • hoş ama roman olacak kadar yazabildin mi ki

1|0
    0|0
  • bence şansını dene. ama aşk kitabı yazacaksan mutlaka tolga aydoğanın yalnızlık mevsimi, sinan akyüzü, canan tanı oku.

0|0
    0|0
  • ben çok beğendim denemekten bişey çıkmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...