Türk Havayollarının yeni üniforması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türk Havayollarının yeni üniforması hakkında ne düşünüyorsunuz?

link

link

link

link

ben yeni formalari begenmedim acikcasi eski formalar daha guzeldi yinede zevkler ve renkler tartisilmaz.

utanmasalar link yapacaklardi

Güncellemeler:
link

boylede ola bilirdi :D
Yeni yaptigim bir concept calisma link

0|0
40|35

En İyi Kız Görüşü

• BİSMİLLAHİRRAHMANİRAHİM.. Değerli yolcularımız, turk hava yollarıyla yapmıs oldugumuz ucak seferımız kısa bır sure ıcın Makkah suudi arabıa aırport'a iniş yaparak öğlen namazı için mola verecektir. Pilotumuz hızlı bır sekılde piste doğru iniş yapmaktadır. Amacımız Türk hava yolları olarak siz degerli yolcularımızı cemaatle beraber Hac'da namaz kılmanın şerefine nail etmektir.. Türk hava yollarını seçtiğiniz için teşekkür eder büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öperiz. Allah namazınızı kabul eylesin ey cemaat-i müslim.. Yıl:2023

3|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 39

• :D ahahahah son link çok güzel :) hiç sorma ya sülümanın cariyelerine çevirmişler sanki osmanlı hava yolları :S

2|2
    1|1
  • rahibe kıyafeti resmen ya

2|4
    1|2
  • Benım anlamadıgım bu ucaga bınenler hosteslerın kılık kıyafetıyle nıye bukadar ılgılı ? Açık veya Kapalı olunca uçak ucmuyormu...

0|4
    3|4
    • Goz zevki denen bisey var sen disariya cikinca neden temiz cikiyorsun hic yikanma cirkin biri ol uzerinde eski yirtik kiyafetlerle cik olmiceksin ama guzelde yasamicaksin.yorum yapmazdan once bi dusun sonra yorum yap

• Bebğimmi Senin yaşın benden çok çok Küçük Yavrucum... Saygılı Davran...

• sayqim sonsuzdur askim bilmiyormusun sevginin yasi yoktur.

• Bu ne ya? Fes takmışlar resmen! Tamam, etek boyları dötlerine kadar kısaltılmasın ama diz kapağında olsaydı bari. İğrenç...

2|2
    1|1
  • Hiç beğenmedim ...

1|1
    0|1
  • çok kötü ya :/ 1980-2013 resmi çok anlamlı, çok şey anlatıyor da neyse :D

1|1
    0|1
  • bi kafalarında eşarp eksik :)) bugün facete bir paylaşımda görmüştüm, uçağa eşarp bağlamışlar :)) bence şu an kullanılan üniformalar gayet güzel!

3|2
    0|1
  • türk hava yollarını aşirete mi sattılar?

2|1
    1|1
  • dlek hanif denilen modacının suçu kumaştanda mı anlamaz bu kadın

kabul edilmemiş zaten.

1|0
    0|1
  • ya tamam çok kısa olmasın tabi etekler de o ne lan insanlıktan çıkmışlar

2|1
    0|1
  • İdneler, yükselmek için çevirmedikleri kaz yok namıssızların. Rahibe kıyafeti giydirmişler.

4|3
    2|2
  • Bunlar forma değil, tasarım.

1|1
    0|0
    • G: Ergen olmak için kendini bu kadar küçük duruma düşürmeye gerek yok.

• Rezillik resmen. Utanc verici.

1|1
    1|0
  • Güncelleme iyiymiş :D

1|0
    0|0
  • Türbanları eksik kalmış.

2|2
    0|1
  • hostesler cariye gibi

2|0
    2|1
  • İmana gelmişler :D

0|1
    1|2
  • kişisel fikrim hindu kıyafetlerine benzıyor değişik ama göze hitap etmediği kesin

1|1
    0|1
  • Bence gayet munasiptir :) ben cok begendim boylelikle bizim kulturuuz ortaya cikiyor

2|3
    3|3
    • Sen böyle mi geziyorsan sokakta

• sizin nineleriniz gençken paçoz paçoz geziyodu zaten dimi ?

• emin olun ku ben sizin topunuzdan daha kulturlu bir ailede dogup buyudum :) siz bu kiyafetlere pacoz diyorsunuz ya ben sizin akli dengenizden suphe duyuorum sanki sizin kiyafetleriniz bunlardan daha mi guzel? kim bilir hanki kenar mahelle semtlerden aliyorsunuz , sizin sorununuz ne biliyormusunuz? oranizi buranizi acmak sizin icin modernlik odur ;)

• korkunç derecede iğrenç

2|1
    0|1
  • Karar verilmiş ve kullanılması kesinleşmiş formalar değil.Amaç sadece tepkileri ölçmekti sanırım.Aslında tasarımlar güzel ama sorun alışkın olmadığımız etek boyları.Biraz daha kısa olabilirdi.

0|0
    0|0
    • güncelemene cevaben:) son paylaştığın link kültürel bir paylaşımdır otellerdeki Kahveci güzeli gibi.:) Ondan rahatsız olmuyorsun da bu mu rahatsız ederdi:)

• Berbatlar bence. O etekler ne öyle? Etegini mi toplayacak servis mi yapacak insanlar çok sacma

2|0
    0|1
  • Begendim güzel :)

0|3
    1|2
  • bnce böyle gayet iyi olmuş :)

0|1
    2|0
  • ilk gordugumde saka sandim :)

1|1
    0|2
  • ya ben gazetede farklı gördüm gazete gördüğüm gayet cool du yanı şık tı hemde çok

1|0
    1|0
  • Hostes kıyafetlerininde ayrı bi havası var abi, bunlar blie olsa karizma.

1|1
    1|1
    • Rahip kıyafetleri de bana öyle gelir, hemen bi ceytanlı film bulup izlemeliyim. Ceytan çıkarıkene çok tatlı oluyorlar namıssızlar.

• İyi olmus.

0|2
    2|1
  • Bu uçak montojını muhtesem yüzyıl ve diğerini senmi yaptın montajlamasını ? :D

1|0
    0|1
  • Güzel değil..

1|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    9

Erkekler Ne Diyor 35

• oh tayyip gene birşeyler çıkardı...bütçe ilk çeyrekte açık vermek üzere...enflasyon yüzde 2 artabilir...hem emtia vede üretim maliyetleri artışından dolayı...cari açık ithalatın arttığı bir dönemde ödemeler bilançosu tecavüze uğramak üzere...istihdam yüzde 10unun altına düşmyecek çünkü daralma kesin gibi...doğrudan sermaye girişi yüzde 25 azalmış şuan...bu sene avrupadaki resesyonla birlikle ihracat düşecek çünkü her 100 doların 75ini avrupaya yapan ülkeyiz...enerji ihtiyacımız her yıl artıyor çünkü seri üretim arttı türkiyede bu da enerji demek daha çok kaynak daha çok para demek ama bunların finansmanı geçen sene 300 milyar tl civarı vergi veren halktan bu sene gelir ve kurumsal bunun yanında dolaylı vergilerdede artış kaçınılmaz gibi çünkü ekonomimizin pazarlama yeri avrupa hem de ortadoğudaki bilinmezlikle bütçenin..üretimin düşmesi kaçınılamaz ama çözüm nedir? önlem olacak maliye ve para politkalarımı hayır...hava yollarını çalışanlarının kıyafetleri...laiklik elden gidiyormu...iran mı oluyoruz..cumhuriyete sahip çıkınız...öbür taraf adam gibi adam tayyip erdoğan...işte türkiyenin sosyoekonomik yapısı siyasi anlayışı...bu ülkede iktidar olmak kolay a.q sadece işi bilmek gerekiyor...

0|1
    0|0
  • Şeyime fırfır geçirsem daha güzel durur...

2|2
    0|3
  • Türkiye Gerileme Döneminde burada siyaset yapmam ama bu sene oy kullanıyorum kesinlıkle bu düzene dur dıyeceğım

1|1
    0|0
  • yakında abdestsiz uçağa da almazlar pasaportsuz almadıkları gibi

1|2
    0|1
  • Bunla alakası yokmuş araştırdım sadece tasarıymış böyle olursa THY de pilot kalmaz olur mu öyle şey :P

1|1
    0|2
  • geri vitese taktik hadi bakalim :)

0|1
    0|0
  • önce otbüslerdeki hosteslerimizi elimizden alıp yerine kazma gibi hostları koydular şimdide uçmaktaki tek amacım olan hostesleri seyahat edesim gelmiyo artık mekke'yemi gidiyoz lan

1|4
    0|2
  • Ek gelir olarak uçaklarda kına gecesi de düzenlesinler.

Konsept çok uygun çünkü..

0|1
    0|0
  • nye brazcık kapanınca yorumlar hemen aşiret cariye şeriat diye girişiyo sizler müslüman değilmisiniz ki ?

0|0
    0|1
  • bırak uçağa binmeyi, evden çıkmamayı düşünüyorum zaten... tuz biber oldu bu :)

0|1
    0|1
  • sırf hostesleri ilgi çekici diye THY' ile uçuyordum.. artık onur air'deki 50 yaşındaki hosteslerden ne farkı kaldı bu THY'nin ://

2|1
    2|1
  • "nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça"

2|3
    0|2
  • cıplak olacaksınız deseler beğenirdiniz dimi? İnsanın mahrem yerlerının kapatılması neden sevilmezki ya okadar düşündüm mantıklı bişi bulamadım.

0|0
    2|3
    • ilk defa bukadar acıyorum millete.. Türkiye bitmiş haberimiz yokmuş ya Allah Peygamber Kuran diye bişi kalmamış tabi batı ağzımıza sıçtı normaldir. Eksileyin bakalım zihniyet zenginleri...

• İğrenç kelimesi anlamsız kalıyor!, belki sirkte fil terbiyecileri giyebilirler

1|0
    1|2
  • :) bu da gelir bu da geçer..

0|0
    0|1
  • Bi el atmadıkları burası kalmıstı..bunu da tamamladılar..

1|1
    0|2
  • yakında Ucakların uç kısmına başörtü stiker yapıştırıcaklarmış :)

1|2
    0|2
  • Bence çok güzel Cumhuriyetten önce annelerimizde böyle giyiniyordu rahibe kıyafeti diyenlere bilmiyor galiba.

0|1
    1|2
  • Daha önce soruldu bu soru

0|0
    1|2
  • türban unutmuslar olmamıs eksik :D

2|2
    2|3
  • Din'i Düşünüp yaptılarsa Helal olsun...Ama Değilse BERBAT'

0|1
    1|2
  • zorla kapatmaya gidilmiş gibi duruyor. THY devlete mi bağlı? ondan mı böyle?

0|0
    0|0
  • tayyip iş başında ulan bu adam tam bi mal yaa

1|0
    0|2
  • Çok güzel kültürümüzü yansıtıyor

0|2
    2|4
  • saçmalmışlar bence iyicee mini etek gerek bu ne ya

1|1
    1|2
  • emanet gibi duruyor. :)

1|0
    0|1
  • Onlar sadece eskiz çalışmalarından bir kaç tanesi link

0|0
    3|1
  • kezban hava yolları

0|0
    1|2
  • Ne Güzel Kapanmışlar Bu Uygulamaya Karşı Çıkan Erkekler ;

Bacılarınızı Hosteslerin Giyindiği Gibi Sokağa Salın O Zaman Daha Ergen Yaştaki Bebeler Bacılarınızın Orasına Burasına Baksın Olmaz Mı O Hostoslerin de Bir Şerefi Bir Namusu Onların da Annesi Abisi Babası Var Unutmayalım...

Yada Kızlar Sizler Hostes Gibi Giyinin Siz Sokağa Böyle Çıkın Olmaz Mı ?

Yada Çalıştığınız Yere Böyle Gidin Olmaz Mı ?

ee Tabi İş Kendinize Gelince İş Değişir Tabi...

0|1
    1|1
    • Ilk once boyle icten yaziyorsun gizli olarak neden yaziyorsun bunun kendisi anormal bi durum sonrasoda hostes oyle pat diye olmuyor hostes olmadan once ne giyecegini aileside kendiside biliyordur. Hadi ergen

• evet yas olarak asmissin ama akil yasin hala oralarda

• böyle bir cevap vereceğini tahmin etmiştim :D Neyse seninle sidik yarıştıracak değilim biraz büyü sonra bakarız ergen :)

• güzel bence

0|1
    1|1
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...