Bilmıyorum demek ne anlama geliyor?

arkadslar 3 yıllk bi ilşkm vardı 8 gün önce bitti ama arkadaş kalalım dedi çok seviyodum hiç haber alamamktansa dedim içimden kabul ettim ama çok kötüymüş :( yabancı gibi olduk resmen gün içinde 3 en fazla 4 mesaj sonra ne o yazıyo ne ben farklı şehrlerdeyiz bide üstelik ayrılmdn önce sevgililer gününde gliceğini söylemsti dün sordum hala gelcekmişn buraya diye bana bilmiyorum dedi :( ısrar edemedimm son kez gel dedim sadece blmiyorum dedi bugünde sms ınn yarın son günüymüş bitiyomuş almayı düşünmüyorum onu haber ediyim diye yazmış sadece peki diyebildim ama o kadar çok üzülüyorum ki çok seviyorum ama göz göre göre bitiyo çok şıktığım için üstüne çok düştüğüm için uzaklaştı bnden ayrılmak istedi boğdum biraz ama sevdiğim içindi yalavrırım yardım edin düzelirmi herşey içim yanıyo :(

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• onunda gönlü ver assadaki gereksiz yorumlara aldırış etme sevmese gelmek istemese gelicekmisine bilmiyorum demez sen özür dile bir daha olmucak o kadar süremiz geçti vs vs de o dünden döner birşeyleri anlamani bekliyor

0|0
    0|0
    • sevdıgım ıcınmı ozur dıleyım yanı anlıyorm benn ama o hıc cabalamıyo bırazda o cabalasın gelsın en azından son kez gorıyımm bılmıyorum dedı ama kırılmayım dıye hayr demekten cekndı oof :(

• ne yaptıysan sıktıysan bı daha olmucak bogmucam senı dıyebılırsın bıraz daha susleyerek

• hayır artık gururumu ayklar altına almıcam hep aldıgımdan bu durumdayımm zaten bıkerede onun yptıgını yapcam sevdıgımzden yaptık sevgımın kıymetını anlarsa gerı doner :(

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaş olmanız saçma.3 yıl boyunca farklı şehirlerden konuştuysanız o hepten saçma

0|0
    0|0
  • alıskanlıklardan vazgecmek kolay olmuyor bu bır ıkıncısı sana bıtırelım dıyen bıryle asla arkadas kalmacaksn ucuncusu bence o da sevıyor ama herseyden sıkılmıs onu gerı kazanma ıhtımalın yuksek

0|0
    0|0
    • ama nasıl yapcam uzerıne gıtmedenn :(

• kimse için deymez kendini üzmek boşver..

0|0
    0|0
  • anlamadım tatlımmm :D :D

0|0
    0|1
    • komık bısıy yazmısım ? bu kadar komık olan ne

• yanı canım gozden uzak gonulden asktan sevgıden uzakkkk ve baska seylerden uzak

Kızlar Ne Diyor 2

• bence arkaşalığını da bitiir. ayrılmak isteyen insandan arkadaşlık istemek doğru değil. Kendine ve aşkına saygı duy bu kadar basitleştirme ve kendini de üzme. Saygılı şekilde her şeyi bitir.

0|0
    0|1
    • dogru degıl amaa o yokkn ondan haber alamıcagımı dusundukce nefes alamama hıssını bılıyomusun durup dururken gozlernden yasların akması arkads da degılız zaten tam olarak konusmuyorz kı ıkı yabancı gıbı olduk :(

• zamana bırak deli aşık :)

• :) ooff

• sana bir tavsiye sevgiliden arkadaş dost olmaz bunu o kafana sok.

0|0
    0|1
Yükleniyor...