Toz bebe mamalari kilo alimina yardimci olur mu?

Arkadaşlar kilo almak istiyorum bir donem ilacla kilo aldim zaten ama ilaci birakmama ragmen etkileri devam ediyor sanirim fakat amcam bana toz (sari olanlardan) bebe mamasi getirmisti o da bir donem kilo kaybetmisti bebe mamasiyla 7 kilo almisti ama bende bilemedim nasil kullanmaliyim bebe mamasini icinde seker varmis cok miktarda yan etkisi ne olur acaba? (2 kilo almam gerek sadece)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• bu şekılde kılo alman kotu goruntu ve saglıksız kılom alıcaksan fıtnnessa başla agılırlık antremanı yap ve proteınsel ve karbonhıdratsal beslen esmer pırınc tam bugdaylı makarna nohut gbı karbonhıdrat tuket kahvaltıda yullaf ezmesı proteın ıse balık et tavuk yumurta sut peynır tuket ve fıtnness yap boylecce saglıklı kastan kılo alıcaksın sıkı fit vucudun olucak dıger turlu alursan yağlı sarkık olucaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• fıtık ezmesi ye.. 1 kaşıkta 200 kalori war ortalama.. 30 yemek kaşığı 1 kilo yapar 60 kaşığa olayı çözersin :) günde 10 yemek kaşığı yesen 6 günde 2 kilo yapar sana

0|0
    0|0
    • Hic nefes almasam hic kipirdamasam 6 gun boyunca tam 2 kilo oluyor 🙌 yahu hic mi yakmiycaz sanki kaloriyi

• normal yediklerin dışında yemen gerekiyor.. bu ayrıntıyı vermeye gerek duymadım ama vermem gerekiyormuş..

• Kullanma bence.. Doktora git..

0|0
    0|0
  • 2 kilo icin ugrasmaya deger mi,
    Yatmadan once makarna pilav ye

0|0
    0|0
    • Zaten yiyorum metabolizmam cok hizli hatta bunun icin sirf metabolizma yavaslatici ilac kullandim elimi kolumu kaldiramiyodum oturdugum yerde uyuyakaliyodum yani sonra cok tehlikeli bir ilac oldugunu anladim daha dogrusu cevremdekiler kullanmamam icin cok dil doktu bana kalsa yine alirim

• Sende 6 silindir v8 motor var demekki icerde

• bebelac dene... çocuklara inanılmaz etki ediyor

0|0
    0|0
  • ıcınde cok mıktarda seker olan bırseyle kılo alırsan göbek yaparsn.

0|0
    0|0
  • sağlıklı beslen kilo alamasanda bırak zayıf kal. saçma sapan yöntemlere başvurma.

0|0
    0|0
    • Dedim belki spor ile ugrasan kisiler bilir bebe mamasi filan ama demekki iyi bir yontem degil

• sporla uğraşanlarda protein tozu steroit gibi can düşmanı yöntemler deniyor. her şeyin başı doğallık.

• Zaten şişkosun niye kilo almaya çalışıyorsun

1|0
    0|0
    • Fotograflar yaniltir ama suskoysamda suskoluguma bir 2 kilo daha katmak istiyor olamaz miyim

• olamazsın :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...