Niasse ve Kweuke yi Galatasaray a Layık Görmek Nasıl Bir Vizyonsuzluktur?

Bu takım Chelsea efsanesi Drogbayı, Avrupa Şampiyonasının gol kralı Milan Barosu, Premier Ligde defalarca ayın oyuncusu seçilen yürekli Elmanderi, Kral Hakan Şükürü görmüş bir takım.
Siz şimdi bu takıma nasıl olurda Niasse gibi Kweuke gibi alt seviye golcüleri layık görürsünüz. 1 tane üst düzey golcün olur ondan sonra bu golcüleride yedek diye alırsınız o nu anlarım. Ama Burak Kweuke ve Umut bu takımın golcüsü olamaz.
Kimse para yok falan demesin bu yönetim değilmiydi biz kaynak bulmaya geliyoruz diye bunlar değilmiydi Drogba etkisi yapacak forvet alacağız diye
Kusura bakmayında biz Beşiktaş ya da Fenerbahçe taraftarları gibi sizin gibi vizyonsuzlara katlanacak seviyede taraftarlar değiliz.
Forvette almıyorsan koy forvete Podolski yi forveti arkasındada koy Sneijderi böyle oyna.

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden Fener yapardı bunu hep, en son Emenike fiyaskosundan sonra caydılar heralde, Beşiktaş'da oynayan Bobo bile o kütüklerden evlaydı, en azından 18 yaşında mı ne gelmiş, Beşiktaş'da yetişmişti.

Ama şöyle bir durum var, Galatasaray'ın as forveti ve onun yedeği top sürmekten aciz, top kontrol edemeyen, düzgün pas veremeyen, bitiriciliği çok zayıf, boş beleş iki adam. Kweuke mesela ikisini de keser.

Öyle oturduğun yerden 'Podolski'yi koy oraya, Sneijder'i arkasına koy' demekle olmuyor futbolu Fifa mı sanıyorsun?

0|0
    0|0
    • Podolski forvette o saydığın bütün isimlerden iyi oynar. Sneijder in esas mevkisi zaten forvet arkası. Biz çok birşey istrmiyoruz sadece oyuncuların doğru yerde oynatılmasını istiyoruz ve bununda Fıfayla falan hiç alakası yok.

• Ben iyi şut çekiyor diye Podolski forvet oynasın demedim. Öyle bir mantık çerçevesinde olsam Sneijderi forvete koyarım çünkü Turkiyede onun gibi şut atan oyuncu yok. Podolskinin şu anda attığı goller ortada ve bu gollerin çoğunu kaleye yakın oynadığı zaman attı. Podolski hem bitirici hemde oyun zekası üst duzeyde bir isim. Ceza sahasına bir kalite katıyor. Dikkat edersen Podolski aldığı çoğu topu Sneijdere atıyor çünkü Sneijder onun dilinden anlıyor en azından bu iki isim birbirlerine yakın oynamalı

• Fizik gücü yetersiz, bir maç iyi oynarsa ikinci maç zorlanır, istikarlı olamaz.

Ha dersin ki, 'Odun koysam Umut'dan iyi oynar, Burak'dan daha iyi şut çeker' bişey diyemem.

Ama Galatasaray'ın acilen as bir santrafora ihtiyacı var.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 7

• Ali Lukaku , Mpenza gibi vizyonsuz oyunculara katlanan taraftar albümlerinize sor bunu , Tamaslar inamotolar ikinci lig topcusuydu o yüzden geçeceksin bizde drogba vardı ayaklarını

Çamur attigin niasse ve kweuke şu an gsde olsa ne umut ne de burak forma yüzü göremez

0|0
    0|0
    • Galatasarayın tarihindeki geneline baktığımız zaman iyi golcülerle oynadığını görmek çokta zor değil. Elbette arada kötüleride gelmiştir Stancuda gelmiştir Ali Lukunkuda gelmiştir ama Gs taraftarları asla bu oyunculara katlanmamıştır. Zaten bu kadar başarı görmüş bir takımın taraftarı bunlara katlanması beklenemez. Bu ülkede oynayan en iyi yerli forvet Hakan Şükür ve Metin Oktayda Galatasarayda oynamıştır bu ülkeye gelmiş en iyi yabancı forvet Drogbada Gsde oynamıştır. Yani aradaki istisnalarla bu gerçekleri kimse değiştirmez.
      Niasse ve Kweuke belki şu anda eldekilerdeb iyi olabilir olabilir ama asla Türkiyenin en büyük kulübü olan bir takıma yeterli değildir.
      Biz elimizdekilerle hiçbir zaman yetinmeyiz eğer yetinseydik Türkiyenin en büyük kulübü olamazdık.

• Ligde kiminle yarısıyorsun? Akhısarlamı yoksa antalyaylamı tabık rakiplerinden ıyı olacaksın , geçen sene gs son yılların en kötü kadrosuyla şampiyon olduysa rakiplerinin kötü olması sayesindedir , belki yasın tutmaz ama duymuşsundur gs ile fb birbirleriyle o kadar yarışıyordu ki biri adrian ilyeyi alınca diğeri de sabun ilyeyi aldi
      Kaleci konusunda ben zaten diyorum muslera varken tolga dez avantajdır diye belli baslı mevkilerde en iyisi sende olacak

• Bir mevkide rakiplerden kötüyüz diye Şampiyonluğu kaybedecek değiliz. Nasılki kaleci ve 10 numara mevkisinde biz üstünsek forvet mevkisindede siz üstünsünüz. Bunlar bu rekabet ortamında olağan şeyler.
      Ayrıca Beşiktaşın geçen sene kötü olduğunu düşünmüyorum ama Biliçinde dediği gibi Sneijder gibi oyuncular bazen fark yaratıp Şampiyonluğu getirebiliyor.

• podolski asla forvette verim alamazsın
    kanattan gelir gol atar..
    ama direk forvet oynamaz oynasada verimli olmaz..
    Niasse eger Cimbom onu alamazsa bir ya da iki seneye İngiltere liginde rahat oynar
    sezon basında alınsaydı o adam gol sorunu yaşamazdık..

Buraga gelince
    sezon basında westhama satılmalıydı.. ama satmadılar
    ancak Bruma ile Tellesi kiralamakla mesgulduler..
    su bir gercek
    takımın borcu cok ve yıldız oyuncu alamazsın
    Niasse görev adamı gelir golleri atar takımı sırtlar.

0|1
    0|0
    • Amrabatta Kayseride oynarken herkes 2 seneye tozu dumana katar diyordu. Herşey öyle göründüğü gibi değil. Podolski kendisi diyor benim kendimi en iyi hissettiğim mevki forvet diye.

• Bunlar hep Mario Gomez kıskançlığı :/

1|1
    0|0
    • Sneijderin Galatasarayda oynadığını unutmuş bir Beşiktaşlının hüzünlü hali bence😆

• Gutiye kötü bir oyuncu demedim. Ama Gutiye bu kadar öne çıkartan şey futbolculuğundan daha çok popülerliğiydi. Mesala Beckham gibi

• Balotellı gıbı zjxndjjxx

• Kardeş şöyle düşün biz şu anda umut bulutla oynuyoruz niassede kweukede umuttan iyidir ayrıca kweuke tamam oynayamaz Gs de ancak Niasse hiçte fena olmaz bence Rusya liginde şampiyonluğa oynayan bir takımın en golcüsü liginde golcüsü uefa kupasında goller asistler ile çok iyi oynuyor bjkyi İstanbul'da tek başına boğdu bence niasse Gs nin ihtiyacı olan bir oyuncu sana hak veriyorum Drogba Baros Elmander bu oyuncular oynadı ancak şu anda mali açıdan bizim için en iyisi Niasse

0|0
    1|0
    • Neyin mali açısı ya gönder Hamiti Umutu Burakı al bir tane üst düzey forvet. Sabriye rekor zam yapıp ondan sonra İngilterede maaş alamayan Jem Karacana imza parası veren bir takım iyi bir forvette alabilir

• Burak ve Umut'un yerine onlara şükür eder duruma geldik. Çünkü Burak ve Umut, Niasse ve Kweuke gibi futbolculardan daha beter.

0|1
    0|0
  • tamam kardeşim de bize niye vizyonsuz diyorsun sanki bjk ile fb'ye amatör küme takımı forveti geliyor

0|0
    0|0
    • Bir tarafta kendi taraftarlarını bile fırçalayan, boşunuza oranızı buranızı yırtmayın ben ne dersem o olur diyen Aziz Yıldırıma 15 senedir tahammül eden bir taraftar.
      Diğer tarafta başarıyı unutmasına rağmen kendini hiç sorgulamayan, mağdur edebiyatı yapan bir takım

• gidecen patoyu alacan gelecen ayaklarını uzatıp maç izleyecen rahatına bakan ama bunu yapacak yönetim nerdeee

0|0
    0|0
Yükleniyor...