Alex De Souza İle Fenerbahçe Camiası arasındaki kavgada kim haklı?

http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1151373-fenerbahceden-belgeli-alex-aciklamasi Evet arkadaşlar malumunuz günlerdir bu konu gündemde bir Tarafta Fenerbahçe de efsane olarak nitelendirilen heykeli dikilen Alex De Souza Bir Tarafta da Fenerbahçe. Başkan Aziz Yıldırım Alex De Souza hakkında "100 DOLAR İÇİN 100 TAKLA ATAR" Dedi Alex ise futbolculara verilen sözler tutulmadı dedi sizce kim haklı? Yalancı olan ALEX DE SOUZAMIDIR yoksa Fenerbahçe camiasımıdır?

0|0
38

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe camiası yalancıdır. Alex De Souza adamdır. Fenerbahçeliler bile aziz'i sevmez.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tartışma da aziz yıldırım varsa karşı taraf kesin haklıdır olayları detaylı takip etmedim ama aziz yıldırım işin ucundaysa haksızdır.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenevin yapmadigi piclik yok alex kadar pirlanda bir adam yok.

0|1
    0|0
    • bencede ben Galatasaraylı olarak alexi çok severim

• Alex Fenerbahçeye çok fazlaydı zaten heykelini diktiler ama bak yine bir pislik yaptılar alex gibi bir adama alexi bile hırsız yerine para için her deliğe giren biri olarak gösterdiler ya sonra diyorlar herkes fb ye karşı taşlamadıklarına dua etsinler :)

• Aziz orda oldugu sürece daha neler duyarz biz fb hakkinda

• Sanane

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Beşiktaşlıyım, ama ortada camia ile Alex'in kavgası yok, Aziz Yıldırım denen hödüğün Alex ile kavgası var.

Alex de sonuna kadar haklı.

0|1
    1|0
    • ama aziz yıldırım şu anda fenerbahçenin başkanı yani fenerbahçeyi temsil ediyor yaptığı her şey fenerbahçeyi ilgilendirir alex haklı diyorsan fenerbahçe yalancıdır

• Bak ciddi soyluyorum, Burak bizdeyken kendini yere atiyor diye kufur yerdi.

Ben Galatasaray'in Avrupa maclarinda deli oluyorum Burak malina, Galatasaray gibi yoktan pozisyon ureten bir takimda oynuyor, Senol Gunes komple onun parlayacagi bir sistemde oynuyordu. Ulan bu ligde Fernandao denen kazma bile gol krali oluyor.

Eger bir adam kendisine atilan pasi kontrol edemiyor, pas oyununda bulunmuyor, hep ofsaytta kaliyor, surekli faul yapiyorsa ve 30 yasinda bile fundementali zayifsa o adam iyi topcu degildir.

Cenk dedigin adam Besiktas'in ikinci forveti, gol sayisi ligde 5. Olk 11 oynamamasina ragmen

• Burak da 5 gol attı ki sürekli sakattı yani yedek diyebiliriz her ne olursa olsun ligde 100 gol barajını aşmış yerli ve şu anda milli takımında direk forveti top kontrolü zayıf ikili mücadelesi zayıf kabul ediyorum ama bunlari da çok iyi yapsaydı madridde chelseade munichde oynardi

• Arkadaşlar başkanı şike, örgüt vs bütün pisliklere bulaşmış Eboue ve Drogba ya muz gösteren ırkçı taraftarları basın önünde bunların sindirim sistemi bozuk olduğu için maça muzla gelmişler diyen bir adamın başkanlık yaptığı takımda sizce hangisi yalancı olabilir?
    Bence cevap çok basit.

0|3
    1|0
  • Şu aziz bir sktolup gitse artik takimin basindan

0|2
    0|0
    • peki sence hangisi yalancı?

• Bilemicem ben senin kadar ilgili degilim olaya aziz sayesinden takimdan sogudum

• hmm haklısın ne diyim

• Kimse kulupten ustun degildir

1|1
    0|0
  • önce alex haklı gibi görülüyordu ama şimdi aziz yıldırım haklı aradan yıllar geçmiş 100 milyona yakı para kazanmışsın FBden 10 kuruşun hesabı mı yapılır
    Aiz Yıldırıma böyle koz verirsin dönemin futbolcularıda azizden yana tavır aldı

0|1
    0|0
    • o zaman heykeli dikilen bir futbolcu olmayı hak etmiyor öylemi?

• Ama o sence hep hepsi senin görüşün

• eğer benim görüşüm gibiyse bu rezillikler aziz yıldırımdan değilde fenerbahçenin genlerinde varsa daha kötü ben iyi olan senaryoyu söyledim :)

• azizin baş edemeyeceği tek kişi alextir hiç kimse onu silip atamaz.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe'nin Allah belasını versin. Alex gibi bir adama yaptıkları muameleye bak.

0|1
    1|0
Yükleniyor...