Voleybol oynayan sevgilim?

Merabalar arkadaslar 1.5 senedir birlikte oldugum bir kiz arkadasim var kendisiyle cok mutluyuz fakat bizim ikimizide kotu eden birsey var oda voleybol denen pislik oyun sevgilim okul takimindaydi cok israr ettim sonunda cikti oynamicam bidaha dedi soz verdi sonra gitti tekrar oynadi kavga ettik ayrildik mesaj atti bana lutfen dedi hayir dedim yalvardi yakardi hayir dedim sonra gel gelelim tamam dedi senden onemlimi sen benim gelecegimsin dedi aradan bir ay gecti okul cikisi bana mesaj atti bir afra tafra sonra ayrildik gereksizce aradan 2 gun gecti mesaj attim dayanamayip tekrar benim ol dedim olurum olmasinada ben takima girdim dedi kabul etmezsin sen dedi mal gibi kaldim sizce ne yapmaliyim Onu cok seviyorum

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence kiz seni terketmekte hakliymis. Ne derdin var l*n voleybolla?

0|0
    0|0
    • Sevgilin kisacik sort giyiyor zipliyor atliyor her turlu abaza gelip izliyor kiskaniyorum

• Nasil iste hocam nasil

• Bu tip seyler iradeyle olur. Kafandaki tabulari dusunup sacma olduklarini samimi bicimde iďrak edebilmen lazim

• Niye pislik oyun diyorsun anlamadım giydikleri kıyafetlerden dolayımı yapmayın allah aşkına

0|0
    0|0
Yükleniyor...