Haydi baylar ve bayanlar komik seneryolar yazmaya

Belki beğenmeyenler de olabilir.Ben bir seneryo yazacam .sizler de absürt de olabilir veya değişik tarzlarda da olabilir bu sürece renk katabilirsiniz .

ALAN:Braga takımında bir futbolcunun adı.

KAKA:Ünlü golcü .Herkes duymuştur.

Alan ve Kaka kakanın evinde tv izlemektedir.Çanak anten kullandıklarından Türk televizyonlarını da izlemekteler ve biraz Türkçe biliyorlar.O sırada son dakika haberi çıkmış .Alan sınavı geldi diye.Alan Kaka'ya dönerek baksana Türkiye'de benim sınavım varmış.Benim adımı söylediler demiş :) Kaka senin adın yine güzel.Ben geçen gün eğitim programına rastladım.Tualet eğitiminden bahsediliyordu.Benim adım çok farklı lan..OKTAN bir adım var :)

O esnada içeri kakanın babası girer.Alan takılır .Amca oğluna başka isim bulsaydın keşke.Türkiyeye transfer olsa adıyla dalga geçerler diye alay eder.Kakanın babası şöyle yanıt verir.Ne yapayım oğlum ADINI FERİHAMI KOYSAYDIM :)

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• adı RUMEYSA.. rum kızları kadar güzeldi..gözlerinin yeşili yüzüne ay gibi yansıyan henüz 17 yaşında güzel Rumeysa.. naif.. bir o kadar nazik.. bembeyaz karların üzerinde açan kardelen gibi.. kalbine aşkın zerresi dokunmamış.. nur ' unu kaybetmemiş RUmeysa.. bilseydi hiç yanmazdı.. hiç tutulmazdı.. babası kadar nemrut bir adam daha yeryüzüne gelmemiştir.. nerden bilebilirdi ki birgün otobüsde yanına oturan o genç delikanlı hayatının bütün anlamını kendisiyle dolduracak.. imkansız bir aşkın kanlı elleri ona dokunacak.. gencin simsiyah gözlerinde kaybolacak.. sadece camdan cama yazılan kücük notlarla başlayan bir hikaye bu...

( komik ve ya apsüt değil ama içimden geldiği gibi kazdım kötüyse kusura bakmayın :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çok komikmiş soran kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...