Eskı sevgılımın amacı ne ?

Arkadaslar benım 2 yıllık ılıskım vardı ve beni aidatı ona rağmen kaç kere yanına gıttım olmaz derdi her neyse 4 ay oldu ayrılalı benden sonra 2 kısıyle çıktı aynı sınıftayız bıde her neyse bugün gelıp benim arkadasıma hangı kızla konuşuyor öğren filan demıs ? Amacı ne ne yapıcak yardım eder mısınız ?

Güncellemeler:
önceAslında benım sorum arkadasımn yarın gidip sevgılsıı varmı desın başka okulda filan yoksa soylemıyo filan mı desın :/

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Seni yan cebine koyacak. Eğer onu hala seviyorsan çok rahat yapar bunu.

0|1
    0|0
    • Nasıl yanı

• önceAslında benım sorum arkadasımn yarın gidip sevgılsıı varmı desın başka okulda filan yoksa soylemıyo filan mı desın :/

• Sevgilin varsa var desin yoksa yok desin

Kızlar Ne Diyor 5

• arkadaşlar burda bi fal sitesi var bu bayanı ben başka biiyerdende tanıyorum şu an ücretsiz bakıor oldukcada iyi derdi sorunu olanlar su linke tıklayıp begen diyip meajlar kısmından ücretsiz olrk fal baktırablrler link

0|0
    0|1
  • kız resmen başkalarıyla denemiş denemiş sonra bakmış bundan iyisini bulamam sana dönmeyi düşünmüş. seni sevseydi bunu yapmazdı. sevgilisi yok desin dürüst ol. ama ona tekrar dönme bence sen salak değilsin.

0|0
    0|0
  • seni aldatanı üstüne üstlük senden sonra kaç kişiyle çıkanı ne yapacaksın :)) başka kız mı yok arkadasım? :))

0|0
    0|0
    • Sadece amacını merak ettim :)

• ayırmak kısaca yanı bence senden ıntıkam almaya çalışıyooo

0|0
    0|0
    • O beni aldatdı ama ne intikamı alcak kı

• Sevgılısı varmış felan dese nasıl olur yoksa bılmıyorum soylemıyor mu desın ?

• senı ilgilindirmez dedii desin bence ki merak etsin

• bence seni seviyor ve kıskandırıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Diğerlerinden ağzının payını alıp şimdi sana tekrar geri dönmeye çalışıyor olabilir. Aman diyeyim uzak dur.

0|0
    0|0
    • Yanıma gelır mı konuşmak için bi iki laf söylüycemde

• Söyleme. Artık bitti. Ne o gelsin, ne sen ona git. Bundan sonra yapılacak herşey olayı çirkinleştirir.

Yükleniyor...