Cok önemli herkes içeri ->

Abi bu kadınlar neden iliskiyi tek baslarına yasayamıyor. ben uyuz oluyorum kadın tarafının bu huyuna. Cocuk sanki aynı anda 5 kisiyle iliski yasıyor abi bu butun ozelinizi neden anlatmak, fikir almak ihtiyacında bulunuyorsunuz hic anlamıs değilim.

Bi hatunla ilskim vardı sey gibi hissediyordum sanki hem bununla birlikteyim hem ev arkadasıyla ulan bizim ozelimiz o neden anlatıosun ki !?

Erkek: sevgilisiyle ilişkiye giriyor gidiyor arkadaslarına soyluyor godoş, peskesci oluyor.

Kadın: sevgilisiyle iliskiye giriyor samimi bir arkadasına bunu anlatıyor hic bir sıkıntı yok cunku kadın dayanısması zart zurt.

neden boyle lan bu? Erkek yapınca artislik yaptı oluyorda kadın yapınca neden hic bir skıntı yok?

genel soruyorum bunu arkadaslar.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Boşveer... Takma kafana bu kadar bilsinler bilsinler ki ne kadar hünerli ve kabiliyetli olduğunu hissetsinler belki birgün ondan ayrılırsan diğeri hünerinden ötürü sana gelir :) Tabi bu işin şakası.

Kadınlar böyledir istesende istemesende o an yaptıkların muhakkak anlatılır işte şöyleydi işte böyleydi. Küçük büyük orta kalın ince kucağına aldı şunu yaptı pozisyonlar berbat/harika falan işte ... Değiştiremezsin sinirlenme bil ve sakin ol o kadar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok mu utandın?

0|0
    0|1
    • ve sence sevişmek bir erkeği ne kadar utandırabilir

Erkekler Ne Diyor 1

• birden faza sevgili göz çıkarmaz ama sinir hoplatır

0|0
    0|0
Yükleniyor...