Galatasaray'da hangi iki forvet oynamalı?

Fatih hocamız forvet seçiminde zorlanacak gibi.Çünkü çok üst düzeyde 4 forvet var.Sistem değişti.Tek forvetle oynayacak artık ama bir forvetide kanatta oynatacakmış.Örneğin,tek forvet Drogba,sol açıkta Amrabatın yerinde Burak gibi

• Drogba-Burak
    52% (34)69% (62)62% (96)Oy Ver
  • Drogba-Umut
    20% (13)12% (11)15% (24)Oy Ver
  • Drogba-Elmander
    28% (19)19% (17)23% (36)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|41

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 41

• Drogba-Burak

1|0
    0|0
  • antalya macından önce drogba umut ıkılısının oynaması gerektıgını dusunuyordum ancak burak bu hafta bu sezon kı en ıyı futbolunu oynadı gol attıgından degıl gercekten top oynadı topu oldurmedı takımı kotu etkılemedı ıkıncı golude gercekten guzeldı ama yınede mac mac degısebılır bu ıkılı umut da cok formda maca gore degıstırebılır fatıh hoca kadroyu

1|1
    0|0
  • Drogba burak oynar iyide olur:)

1|0
    0|0
  • Burak'ı kesemezsin çok formda,yanına da Drogba'yı koy uçurur aslanlarım.

2|0
    0|0
  • Burak kanat oynarsa biraz daha içe yakın oynar Hamit gibi çizgiye yakın oynamaz büyük ihtimalle maç içerisinde Burak ile Sneijder zaman zaman yer değiştirir ama ben Sneijderin forvet arkasında oynaması gerektiğini düşünüyorum

0|2
    0|0
  • sağda burak solda snejder önlerinde drogra. 4 3 3 gibi oynuyoruz zaten taktik ne olursa olsun öde basan bir takımız

1|1
    0|0
  • Bence drogba-burak ikilisi oynamalı. Ama bir oyuncu kanatta oynayacaksa büyük ihtimalle burağı sağ kanata koyar gibime geliyor o zaman da taktik 4-2-3-1 olur ve tek forvet olarak drogba oynar diye düşünüyorum. Ama ben Fatih hocanın yerinde olsam taktiği 4-3-1-2 yapıp ön libero olarak meloyu koyarım önlerine iki atak orta saha hamit ve selçuğu koyarım forvet arkası sneijder iki forvet drogba ve burak oynatırdım

1|0
    0|0
    • Zorda kalıp,illa gol atmamız gereken durumda 4-3-1-2 yada 4-1-3-2 sistemine geçecek takım.Ama normal dizilişte özellikle de şamp.liginde 4-2-3-1 oynayacağız.Ve bu dizilişte belki Amrabatın yerinde Burak olacak.Yada Amrabatın yerinde Hamit,Hamitin yeri yani sağ açıkta da Burak olacak

• Burağın zaten sağ açık oynama özelliği var orjini de sağ açıktır;)

• Burak-Drogba etkili olur bence.

1|0
    0|0
  • A şıkı daha güçlü duruyor kanımca :)

2|0
    0|0
  • Fatih hoca en iyisini bilir ve ayarlar ne yaparsa yapsın güvenim %100 top onda..

2|0
    0|0
  • Drogba-Burak

2|0
    0|0
  • Drogba-Burak derim ben Elmander oynamaz yabancı kontejanından dolayı umutta var ama burağın performansı ortada

1|0
    0|0
  • Eğer koşarsa adam akıllı burak olsun tabi ama koşmıcaksa burak hiç gerek yok çünkü drogba fazla bi pres yapmaz sanmam :)

1|0
    0|0
  • önde drogba ve burak onların arkasında Sneijder onları beslemeli

1|0
    0|0
    • Bu saatten sonra Fatih Terimin 2 li forvetle oynayacagını hiç sanmıyorum.Ki zaten hata olur

• Muslera - S.Kaya - Dany - Riera - Eboue --- Selçuk yanına Hamit , onların önünde Wesley , Wesley'in sağında sağ açık Burak , Solunda Amrabat ya da başka biri ilerde ise Drogba ...

1|0
    0|0
  • forvetin merkezinde drogba. burak biraz daha sag forvet arkalarında sneijder. hamit göbeğe kayıcak hem saga yardım. burakta sag kanata yardım ederse çok kral taktik olur. fatih terimin hesabı varsa burda inşallah okur xdxdxdxdxd

1|0
    0|0
  • burağa kazma felan diyoruz ama adam oynuyo ya

1|0
    0|0
  • drogba burak oynamalı umarım iyi anlaşırlar.

1|1
    1|0
  • forvet degil o forward !

ben drogbayi istemiyomm !

Burak-Umut ondan senin yöntemlerinden daha iyi

0|0
    1|0
  • burak drogba

1|0
    0|0
  • Bende Galatasaray'lıyım ama benden daha iyi biliyorsun bu futbol işlerini, zaten soruyu okuyunca yanındaki kırmızılık dikkatimi çekti cidden bir bayan sormuş soruyu :)

1|0
    0|0
  • hayrat ya bir kadının

futbolla ilgilenmesi

tebrik ediyorum seni

yıldızlıyorum 5 yıdız

1|0
    0|0
  • Arif erdem feat HakaN TÜKÜR

1|0
    0|0
  • drogba burak

1|0
    0|0
  • burak umut

1|0
    0|0
  • drogba sız forwet ...

0|0
    2|5
  • C yi gec elmander patladı artık . ben drogba burak dıyorum

1|1
    0|0
  • Burak a sinir oluyorum ama adam iyi oynuyor.Drogba ile güzel bir ikili olur.

1|0
    0|0
  • Drogba-Burak gol makinesi hemde çift makinalı.En iyi yedek alternatifi tabiki Umut.

1|0
    0|0
  • Drogba Burak oynar Fatih terim tüyoyu verdi zaten

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 9

• gs ın en ıyısı buraktır su anda

2|2
    1|2
  • Drogba ve Burak ikilisi tabiki

2|2
    1|0
  • Drogba-Burak

1|0
    0|0
  • drogba- tek forvet

1|0
    0|0
  • drogba-burak

1|3
    1|0
  • fatih hoca her şeyin iyisini bilir sen elinin hamuruyla burda yorum yapma.

0|0
    1|0
  • sabri - drogba..

0|1
    2|0
  • drogba burak iyi

1|2
    1|1
  • umut içerde burak hem içerde hem dışarda drogba hep dışarda

1|1
    1|1
Yükleniyor...