Diyetisyen mi spor salonu mu?

Obezim
1.50 boy 110 kilodayim
Neredeyse bir cok diyetisyene gittim ve artik listeyi ezberledim diyebilirim
Diyetisyene mi gitmem gerek spor salonuna mi?
Bu arada troid bezlerim calismiyo ve adet olmuyorum
Bogazimda duemuyo tabi kilomun hepsini troide baglayamam
Ama hem diyet yapacagim spor salonu mantikli geliyor sizce?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardeşim eğer sen diyetini tam anlamıyla yaparsan vücudun aldığı düşük kalori nedeniyle vücudundan enerjisini karşılar. ama spor yapmazsan bu uzunca bir süre zarfında gerçekleşir. üstelik spor yaptıkça güçlenen bir kas yapın olacak. ve güçlü kaslar demek, yattığın yerden daha fazla kalori yakman demek.
    Yani anlayacağın sonucu hızlı görmek istiyorsan spor şart. tavsiyem sporu yapman doğrultusunda. çünkü kilonu verdin oldu bitti diye birşy yok. formunu korumanda çok faydası olacak kasların.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katiliyorum diyetisyene gidersem evde hareket etmekle ne kadar kilo verebilicem ama spor salonuna gidip bildigim akdariyla diyet yaparsam kilo verebilirim

• Normal olmadiginin fsrkindayim

• Yılmak yok, motivasyonunu yüksek tut.
      Güçlü ol, patlamaya hazır bekle.
      Hüzünlü şarkıları sil ve yerini gaza getiren parçalarla doldur.
      güzel bir kulaklık al, hareketi tüm ruhunla hissetmen için. uykunu tam al ve asla yapamam deme. yoksa gençlik ateşinin bir anlamı kalır mı?
      O ateşi canlı tutabildiğin kadar ayakta tutmalısın, ki tüm zorlukların üstesinden gelebil.
      Sonunda çok daha mutlu bir insan olacaksın bunu unutma. bunun için gayret göstermeli ve amacını unutmadan yoluna devam etmelisin.
      Söyleyeceklerim bu kadar. güle güle

Erkekler Ne Diyor 6

• hem diyet hem spor programı yazabilirim sana

0|0
    0|0
  • Diyet listesi bilmen bişey ifade etmiyor güzel bir biçimde uygulaman gerek bide spor salonu ayrıca azimli olacaksın salona ilk gittiğin gün daha bıkabilirsin ama birakmayacaksin

0|0
    0|0
    • Yani spoe salonuna mi gideyim siyetisyene mi ikisine gitmek icin butcem yok

• Diyetisyene gitme heryer liste dolu onlari uygula spora git

• Peki tesekkurler

• Şimdi bak ben diyetisyen değilim ama bu işin püf noktası var. Karbonhidrat ı azaltman lazım yani ekmeği sadece sabah kahvaltısında ve tam tahıllı olarak tüketmelisin. diğer öğünlerde sebze ve protein ağırlıklı beslen. unutma protein iyi bir yağ yakıcıdır. + şekeri hayatından cıkarman lazım :)

0|0
    0|0
  • Prof bır dıetısyen

0|0
    0|0
  • diyetisyene git o seni zaten spor salonuna gönderecektir yani ikiside :D

0|0
    0|0
    • O kadar butcem yok

• diyetisyen için paraya ihtiyacın yok devlet hastanelerinde ya da belediyelerin gençlik merkezlerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsin

• 1.50 boya 110 kilo demek bildiğin Dwarf olak demek. Gimli gibi bişey misin merak ettim cidden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...