Ayakkabının vurması sonucu olusan ayağımdaki yaralar

Yeni ayakkabım her iki ayagımada çok vurdu ve kocamann kocaman su topladı, morardı. Bu su kabarcıklarından biri patladı kocaman bir yara kaldı kıpkırmızı. Şuan u soguk havalarda bile spor ayakkabı giymek zorunda kaldım. Bu yaraların acısını geçirmek, iyileştirmek için ne yapabilirim

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Eczaneden yara kremi alıp sar enfeksiyon kapmaması lazım . Ayakkabı vuruklarıda genelde 1-2 hafta boyunca tam olarak geçmez geçmiş olsun ayakkabıyı değiştirin , kalıba sokun yada mendil koyarak kullanın .

1|0
    0|0
    • Yeni oldugu için vurdu sanırım ilk giyişimdi

• Bende çok çektim ayağıma ayakkabı vurma sorununu ayağım taraklı olduğu için dar modeller giyemiyorum 2. 3. giymelerimde bile vuruklar devam etti genelde pes edip değiştirdim ayakkabıyı bir bak olmazsa dediklerimi yaparsın .

• Zaten yara oldugu için istesemde giyemiyorum şuan ama benim ayaklarım taraklı değil ve topuk tarafından vurdu bana o yuzden

Erkekler Ne Diyor 2

• ayağını kuru ve temiz tut. çorap giyme. ayakkabı giyme gerekirse evden dışarı çıkma. ama çıkman gerekir ise o yaranın üzerini sar.

1|0
    0|0
  • yara merhami sur bir sure ayakkabi giyme bol terlik kullan gecer

1|0
    0|0
    • yara merhemi olarak önerebilceğiniz bir ürün var mı ? Okula gidiyorum terlik giyemem

• terramycin olabilir o yoksa herhangi bi yara merhemide olur yeterki yarayi dezenfekte edip kapatsin okula giderken bol ayakkabi giymelisin

Kızlar Ne Diyor 3

• Bana gel. Bot aldım sıkmıyordu bile yeni olduğu için vurmuştu. AYakkabıcıya gittim silikon destek gibi birşey veriyor.Ayağının arkası ayakkbıya temas etmiyor rahatlıyorsun. Dediğimi yap. Ama yaran iyileşince yap.

1|0
    0|0
  • Biokadinle pansuman yap günde 2 defa. Sıkı ayakkabılar giyme, düzelir.

1|0
    0|0
  • Sıcak tuzlu suda ayaklarını akşamları beklet 30dk kadar. Sıcak dediğim haşlama değil.

1|0
    0|0
Yükleniyor...