Kadın ve erkeğin eşit olmasının eksi yönleri var mıdır?

Sizce kadın ve erkeğin eşit olmasının - yönleri varmıdır ?

Yaşamda, işte, evde, duygularda...

Not: Kesinlikle eşitlikten yanayım. Ben sokakta sigarayla gezebiliyorsam bir kadında öyle gezebilir. Bunu soruyorum çünkü çevrem benim gibi düşünmüyor. Acaba benmi yanılıyorum ?

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen sokakta sigarayla gezebilirsin , ama bir kadına inan yolda sigara içmek yakışmıyor. Hayır bir kadının sokakta sigara içmesi onu basit kadın yapmaz , ama çok kötü bir görüntüye yol açar. Erkeğin yaptığı her şeyi yapmakla eşit olunmaz ..

Bende diyorum ki o zama,n ben ayakta işeyebiliyorken bir kadın bunu yapamıyor , ben bunu yapamayan bir kadınla eşit olmam .

0|2
    2|0
    • Çok farklı bakıyorsun konuya. Benim verdiğim sadece bir örnek. Ayakta işeme olayı biyolojik olarak imkansız. Eşitlik burda " işeyebilmek. "

• Anlıyorum. Teşekkür ederim arkadaşım cevapların için. En güzel yorumu sen yaptın.

• Yoruma çay demle ... Ulan o kadar açıklama yaptım yorum yazdığın yerin altında .. Bir okuyun be ironi nedir onu bile anlayamıyorsun ne deyim ben sana . Biraz geliştir kendini kızım bu kafayla bir halt olmaz senden

Kızlar Ne Diyor 7

• kadın vede erkeklerin eşit olduğunu düşünmüyorum sadece kadınlar eleklerin yaptıği gibi bir çok işi yapabiliyorlar bu eşitlik değil beceridır sigara içen kadınlar var Bence yakışmıyo elinde sigara ile dolaşma Dışarda yolda yürürken fakat her şehirde bunu yapabilirlermi tartışılır kadın gecenin 12 sinde Dışarda tek başına gezemez erkek sabaha kadar dolaşabilir erkek sokak ortasında kadını döver ama kadın bunu yapamaz yani eşit değiliz

0|0
    1|0
    • Tamam işte bu kötü birşey. Yakıştırıp yakıştırmamakta mesele değil. O kişisel birşey. Ben birine doğal olanı, diğerine niye garip bakıyoruz diyorum sadece.

• eşit olamaz erkek ve kadın arasında çok fark var .. erkeğin yapabileceği herşeyi kadınlar yapamaz gidecekleri yere kadın gidemez .. örnek mesela

0|0
    0|0
  • Eksi yönleri baskalarinin işine gelmedigi icin vardir. Bana gore ( hak yonunden ) esit olmalilar.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sana katiliyorum bu da benim en takildigim konulardan birisi . Gunumuzde o kadar cok kadin erkeklerin yaptigi isleri yapiyorlarki insan hayretler icinde kaliyor yani . Senin etrafindakiler de biraz eski kulturlu insanlar galiba.

0|0
    0|0
    • Alayı ya üniversite öğrencisi yada mezunu. Anlamadığım bu işte. Kendi ellerimizle kurulmaya çalışan eşitliği yıkıyoruz. Örneğin meclisimizdeki bayan milletvekili sayısı. Engelli milletvekili sayısı. Bilim adamı sayısı. Sosyoekonomik uçurumlar. Bana çok saçma geliyor. Komunizmi desteklemiyorum kesinlikle. Ama bir oranıda olmalı.

• En olması gereken şey bu, kadın erkek eşitliği. Sözde var densede bence ülkemizde yok

0|0
    0|0
  • hayır tabiki ne eşitliği

0|0
    0|0
    • ayıp işte ve günah bir kadının erkeğe benzemesi

• Tamam olur.

• Eşitlik olmalı tabi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ne eşitliğinden bahsediyorsunuz.Günümüz itibariyle ezilen taraf erkeklerdir

0|0
    1|0
  • Eşitlik yok bir erkek olarak yazıyorum Kız çocuklarına güven aşılanmıyor tek başına bırakılıyor en örnek verelim erkek çocuğu araba kullanmayı 11 12 yaşında başlar kız diye 20 sinde zor verir hatta verilmez bile bence her şeyin ölçülü bir şekilde verilmesi gerekir

0|0
    0|0
  • Kadın-Erkekle,Yahudi-Almanlarla,Fakirler-Zenginlerle asla eşit olamaz,gerçekler budur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...